ایستگاه خبر

بلاکچین نیازمند رهبری است

یکی از مهم‌ترین رویدادهای فضای بلاکچین نزدیک است و امسال تمرکز بیشتر روی پذیرش بلاکچین خواهد بود. اجلاس آسیا Blockchain Summit 2020 (ABS2020) از ۱۵ تا ۱۹ ژوئیه برگزار می‌شود و برای اولین بار کل این رویداد مجازی خواهد بود.

پیش‌بینی می‌شود ABS2020 امسال بیش از ۲۰۰ سخنران و ۲۰،۰۰۰ شرکت‌کننده از بیش از ۵۰ کشور جهان را در خود جای دهد. این اجلاس برخی از بزرگترین نام های صنعت صنعت را به خود جلب کرده است. اندرو فای، مدیر عامل ABS2020 به CoinGeek گفت: مهمان اصلی امسال فضانورد کریس هادفیلد خواهد بود.

این نشست بر هفت موضوع متمرکز خواهد بود که همه آنها در نهایت به پذیرش بلاکچین می‌رسند. مضامین این اجلاس شامل بلاکچین در صنایع، فناوری‌های ژرف، کارآفرینی، مقررات و تأثیرات اجتماعی است.

فای به CoinGeek گفت: برگزاری یک رویداد به‌صورت مجازی چالش‌های زیادی دارد. یکی از بزرگترین چالش‌ها، هماهنگی فعالیت‌های چند نفر در مناطق مختلف زمانی است. با این حال، فای گفت از آنجایی که رویدادهای مجازی این امکان را به افراد بیشتری می‌دهد تا در تعاملات شرکت کنند، حتی پس از بیماری همه‌گیر هم، در آینده جایگاه قابل قبولی خواهند داشت.

فای معتقد است که این بهترین زمان برای برگزاری ABS2020 است. این اجلاس در حالی برگزار می‌شود که نیاز به رهبری در صنعت بلاکچین در اوج خود قرار دارد.

وی اطمینان دارد که در این اجلاس رهبریِ قوی‌تر برای این صنعت نوپا می‌انجامد و برخی از ایده‌ها، پروژه‌ها و مشارکت‌های مطرح شده در این کنفرانس، بستری برای موفقیت آینده فناوری بلاکچین خواهد بود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40045
دکمه بازگشت به بالا