ایستگاه خبر

جذب سرمایه ۲۵ میلیون دلاری برای Aave

پروتکل Aave امروز از سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیون دلاری Blockchain Capital ،Standard Crypto و Blockchain.com و چندمورد دیگر خبر داد. مدیرعامل این شرکت، استانی کولچوف گفت: «طی جذب سرمایه Aave بودجه‌ای را از سرمایه‌گذاران استراتژیک برای نزدیک کردن DeFi به استفاده نهادی، و گسترش تیم برای رشد در بازارهای آسیا جذب کرده‌ایم.»

Aave به سپرده‌گذاران اجازه می‌دهد با تأمین نقدینگی برای صندوق‌های وام، سود به دست آورند و کاربران می‌توانند رمز ارزها را با وثیقه کم دریافت کنند. در حال حاضر این سومین پروتکل بزرگ در صنعت پویای مالی غیرمتمرکز (DeFi)، با ارزش قفل شده ۱.۳ میلیارد دلاری است. سرمایه جذب شده ۲۴ میلیون دلار است که از زمان اعلام این پروژه در سال ۲۰۱۷، از طریق فروش سه توکن جمع شده است.

بیشتر بخوانید: پروتکل Aave یکی از پیشگامان صنعت غیر متمرکز مالی (دیفای)

مهاجرت از LEND به AAVE

در اوایل این ماه Aave به تدریج رمزارز LEND خود را به یک توکن جدیدتر و قدرتمندتر با نام AAVE، که به دارندگانش حق رأی سهام‌داری می‌دهد، ارتقا داد. این کوین جدید موجب خلق فرآیندی می‌شود که به کامیونیتی اجازه می‌دهد نقش بیشتری در تصمیم‌گیری‌ها داشته باشند و در نتیجه آن تمرکززدایی افزایش یابد، فرآیندی که Aave آن را «Aavenomics» می‌نامد.

کولچوف توضیح داد: «Aave اکنون به سمت AaveDAO در حال حرکت است، به این معنی که پس از مهاجرت از LEND به AAVE، هر کسی می‌تواند همراه با تیم Aave عملکرد جدیدی را در پروتکل ایجاد کند، و به طور موثر توسعه و حاکمیت را تمرکززدایی کند.»

به روزرسانی، Aave V2، ویژگی‌های جدیدی مانند توکن‌سازی بدهی‌، تفویض اعتبار بومی‌، سپرده‌های با نرخ ثابت و بهینه‌سازی نرخ کارمزد معاملات را به همراه خواهد داشت.

نرخ انتقال از LEND به AAVE برابر ۱۰۰ LEND در ازای هر یک AAVE است و توکن جدید ارزش بازاری در حدود ۶۳۷ میلیون دلار دارد. دارندگان AAVE می‌توانند پس از تغییر پروتکل از طریق پروپوزال Aave Improvement (AIP)، در مورد این پروتکل و سیاست‌هایش رای دهند.

Gemini اولین صرافی بزرگ رمزارزی بود که هفته‌ی گذشته AAVE را در لیست خود قرار داد. وام‌های سریع Aave – که به کاربران امکان می‌دهد طی فقط چند ثانیه با پرداخت هزینه‌ای ناچیز به ده‌ها میلیون سرمایه دسترسی داشته باشند – یکی از محبوب‌ترین محصولات این شرکت است. در پایان ماه سپتامبر، تیم آوه اعلام کرد ۵۰۰ میلیون دلار وام سریع در ۹ ماه آغازین فعالیت Aave به کاربران داده شده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41484
دکمه بازگشت به بالا