ایستگاه خبر

Aave خدمات وام و نقدینگی مجاز را با «Aave Arc» راه‌اندازی می‌کند

Aave از راه‌اندازی سرویس وام‌دهی و نقدینگی مجاز خود، Aave Arc خبر داد و سرویس دیگری را برای مؤسسات اضافه کرد. افزودن Aave Arc مؤسسات را قادر می‌سازد تا در امور مالی غیرمتمرکزی (DeFi) شرکت کنند که با تمام مقررات مطابقت دارد.

Aave اولین بار در جولای سال گذشته جزئیاتی را در مورد این پلتفرم فاش کرده بود.

یک اکوسیستم DeFi سازگار با مقررات

Aave Arc برای مؤسساتی طراحی شده است که مایلند در امور مالی غیرمتمرکز فعالیت کنند و مطمئن باشند با مشکل عدم انطباق با مقررات روبرو نمی‌شوند. Aave Arc به این شرکت‌ها که تحت بررسی‌های مالی قرار گرفته‌اند، امکان می‌دهد تا رمز ارزها را از سایر شرکت‌های مجاز قرض بگیرند یا به آن‌ها وام دهند.

Aave Arc دقیقاً همانگونه عمل می‌کند که پروتکل اصلی Aave عمل می‌کند، تنها تفاوت این است که فقط شرکت‌های تأیید شده می‌توانند در AaveArc فعالیت کنند. استن کولچوف،. بنیانگذار و مدیر عامل Aave، در مورد راه‌اندازی AaveArc گفت:

DeFi نشان‌دهنده موج قدرتمندی از نوآوری‌های مالی از جمله شفافیت، نقدینگی و قابلیت برنامه‌ریزی است—و برای مدت طولانی برای مؤسسات مالی سنتی غیرقابل دسترسی بوده است. راه‌اندازی Aave Arc به این مؤسسات اجازه می‌دهد تا برای اولین بار به روشی امن در DeFi شرکت کنند.

بیش از ۳۰ مؤسسه آماده پیوستن هستند

در زمان راه‌اندازی، ۳۰ مؤسسه را در لیست انتظار قرار داده است که قرار است به AaveArc بپیوندند.

یکی از بنیانگذاران و رئیس GSR Rich Rosenblum راه‌اندازی AaveArc را یک جنبش محوری در DeFi خواند و اظهار داشت:

راه‌اندازی AaveArc یک لحظه مهم در DeFi است. در نتیجه دسترسی سازمانی به استخرهای DeFi، شرکت‌هایی مانند ما می‌توانند محصولات جدیدی را برای مشتریان خود ایجاد کنند.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی پروتکل آوه (Aave)

 

Source

https://coiniran.com/?p=49137
دکمه بازگشت به بالا