ایستگاه خبر

تخصیص ۹۴٪ از سرمایه گذاری های مالی به حوزه رمز ارز ها در سال ۲۰۱۸

یک بررسی جدید نشان می دهد که ۹۴ درصد از کمک ها و ودیعه سپاری های مالی در سال ۲۰۱۸ به سرمایه گذاری های مرتبط با حوزه ی  رمز ارز ها تخصیص داده شده است.

یک بررسی جدید نشان می دهد که ۹۴ درصد از کمک ها و ودیعه سپاری های مالی در سال ۲۰۱۸ به سرمایه گذاری های مرتبط با حوزه ی  رمز ارز ها تخصیص داده شده است. این مطالعه در سه ماهه چهارم ۲۰۱۸ توسط نشریات Global Custodian و The Trade Crypto و با همکاری شرکت بلاک چینی ۱۱انجام شده است.

بیشتر بخوانید: راه اندازی اتحادیه بین المللی اپلیکیشن های مورد اعتماد بلاک چین توسط اتحادیه اروپا

در نظرسنجی از بیش از ۱۵۰ سرمایه گذار، ۸۹ درصد از آنها در ایالات متحده و بقیه در انگلستان یا کانادا مستقر بوده اند. این نظرسنجی نشان داد که علی رغم نگرانی های گسترده درمورد قانون گذاری، حفاظت از دارایی و نقدینگی، سرمایه گذاران به کمک مالی برای کلاس جدید دارایی ها ادامه می دهند و تنها ۷ درصد پاسخ ها انتظار کاهش در کمک های مالی پرداختی در سال پیش رو را دارند.

تخصیص ۹۴٪ از سرمایه گذاری های مالی به حوزه رمز ارز ها در سال ۲۰۱۸
۹۴% of Surveyed Endowment Funds are Allocating to Crypto/ Source

طبق این گزارش ۵۴ درصد از پاسخ دهندگان به طور مستقیم روی دارایی های رمز ارزی سرمایه گذاری کرده اند و ۴۶٪ سرمایه گذاری ها در قالب های مختلفی انجام شده است. همچنین برای ۱۲ ماه آینده، ۵۰ درصد اعلام کرده اند که سرمایه گذاری روی رمز ارز ها را گسترش خواهند داد و ۴۵٪ گفته اند که به سرمایه گذاری فعلی در این حوزه بسنده خواهند کرد.

طبق این نظرسنجی، سه ویژگی برتری که سرمایه گذاران برای انتخاب رمز ارز ها مد نظر قرار می دهند تطبیق با قوانین مستحکم، جریان سرمایه و نقدینگی کافی و امنیت حساب کاربری می باشد.

بیشتر بخوانید: یونیسف (UNICEF)، از ۶ استارتاپ حوزه بلاک چین حمایت مالی می کند

دانشگاه میشیگان (University of Michigan) در ماه فوریه مبلغ ۱۲ میلیارد دلار برای تقویت سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری رمز ارزی که توسط شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر آمریکایی Andreessen Horowitz مدیریت می شود، تخصیص داده است.

جزئیات منتشر شده از سرمایه گذاری در صندوق های رمز ارزی در پاییز ۲۰۱۸ نیز نشان داد که دانشگاه های Yale و Harvard حدود ۳۹.۲ میلیارد دلار در سال مالی ۲۰۱۸ در این حوزه سرمایه گذاری کرده اند که بزرگترین سرمایه گذاری دانشگاهی در جهان بوده است. همچنین دانشگاه های استنفورد، کالج دارتموث ، MIT و دانشگاه کارولینای شمالی نیز سرمایه گذاری هایی در حوزه رمز ارز ها داشته اند.

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=28873
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x