ایستگاه خبر

سپتامبر ماه خون برای رمز ارزها! آیا بازار خرسی فرا رسیده است؟

در چندماه گذشته پروتوکل‌های دیفای نظیر Yearn.Finance، Compound، Synthetix و یا Chainlink شاهد صعود چشمگیر قیمتی توکن‌های خود بوده‌اند. اتفاقی که باعث شد بسیای به شروع یک بازار صعودی برای رمز ارزها امیدوار شده بودند.

افزایش تاریخی قیمت پروژه‌های دیفای که همگی بر روی اتریوم نوشته شده بودند، باعث شد که قیمت اتریوم از 100 دلار تا 470 دلار در ماه آگوست افزایش پیدا کند.

با این حال شور و حال دیفای در هفته‌های اخیر کم شده است. و یک حرکت خرسی در سرتاسر بازار نیز مشاهده می‌شود. برای دو هفته گذشته قیمت اتریوم در محدوده 350 دلار در حال رنج زدن است.

به گزارش کوین‌تلگراف و به نقل از کوین‌متریک، 72 درصد رمز ارزهای مطرح که بین 250 دارایی برتر این بازار هستند، نسبت به هفته گذشته با افت قیمت مواجه شده‌اند. این آمار در بازه زمانی ماهانه به 93 درصد می‌رسد. اگر به چارت پروژه‌های دیفای در Messari برای ماه سپتامبر نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که بیشتر پروژه‌های دیفای از 15 درصد تا 85 درصد اصلاح قیمتی داشته‌اند. در این مدت برای مثال Balancer حدود 53 درصد و AAVE حدود 30 درصد کاهش قیمت داشته‌اند.

اگرچه این افت قیمتی اخیر باعث شد بسیاری از مبادله‌گران احساس کنند پارتی افزایش قیمت رمز ارزها تمام شده است، تعویض ترندها و برگشت بازار صعودی در بازار گاوی امری رایج است. بیاد داشته باشید که در سال 2017 بارها قیمت رمز ارزها با نزول‌های چشمگیر اصلاح می‌شد.

“ما در حباب‌ها و دوره‌های 4 ساله حرکت می‌کنیم. درست است که همه در مورد اتفاقات روزانه و هفتگی و یا ماهیانه صحبت می‌کنند. شما باید نگاه بزرگتری داشته باشید. روند بلند مدت مشخص است. همه چیز صعودی است!”

بیشتر بخوانید:معرفی پروژه Aave یکی از پیشگامان صنعت دیفای

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا