ایستگاه خبر

اعلامیه بیترکس درباره بیت کوین گولد

بیترکس (Bittrex)، صرافی بیت کوین و سایر رمزارزها به صورت رسمی در قبال بیت کوین گولد اعلام موضع کرده است. بیت کوین گولد انشعاب سخت احتمالی جدیدی است که تلاش می کند بنا به ادعا، استخراج بیت کوین را که در دستان شرکت‌های غول متمرکز شده خارج کند. هدف این انشعاب سخت، دموکراتیزه کردن استخراج عنوان شده به نحوی که استخراج کنندگان کوچک‌تر در منزل نیز بتوانند بیت کوین را استخراج کنند.

بیترکس در بلاگ خود و به نقل از جولیان یاپ (Julian Yap)، اعلام کرده است که به طور موقت کسانی که در این صرافی حساب بیت کوین دارند، علاوه بر این به همان میزان بیت کوین گولد نیز اعتبار خواهند داشت. این البته فقط برای کسانی است که در حساب خود بیت کوین دارند و نه دیگر رمزارزها.
با وجود این، به کاربران هشدار داده شده که بیت کوین در حال حاضر فاقد موارد زیر است:

  1. کدی که روی آن توافق شده باشد.
  2. محافظت در مقابل حملات Replay یعنی حملاتی که انتقال داده عامدانه و برای تخریب، تکرار شده یا به تعویق انداخته می شود.
  3. کد مناسب برای آزمایش و حسابرسی
  4. برنامه نویسانی که هویت آنان برای عموم شناخته شده باشد

این اعلامیه در هشدار خود می افزاید: «کد اصلی بیت کوین گولد  همچنین شامل هشت هزار بلاک از پیش استخراج شده خصوصی است که معادل ۱۰۰ هزار بیت کوین گولد است. لطفا آگاه باشید که اگر بازاری باز شود، این امکان برای برنامه نویسان هست که بیت کوین گولد از پیش استخراج شده خود را در بازار به فروش برسانند. »

دیروز ۲۳ اکتبر، بیترکس امکان ارسال و برداشت پول را ۲۴ ساعت قبل از بلاک ۴۹۱۴۰۷ که بیت کوین گولد انشعاب می‌یابد، موقتا بست.

در حال حاضر بیت کوین گولد تا حدی رازآمیز است زیرا هیچ اطلاعات فنی ارائه نشده است. بیتکوین گولد از همان فرمت آدرس بیت کوین اصلی و بیت کوین کش استفاده می کند که از قبل مشکلاتی را بوجود آورده است. برخی از کاربران گزارش داده اند که مبالغ بالایی به اشتباه به جای بیت کوین اصلی به کیف پول بیت کوین کش ارسال شده است. در یک مورد یک نفر پانصد و بیست هزار دلار بیت کوین را به کیف پول اشتباهی فرستاد. در مورد بیت کوین گولد نیز این احتمال هست که ورود آن بسیاری از کاربران را سردرگم کند.

 دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود. 

https://coiniran.com/?p=8683
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x