ایستگاه خبر

همکاری هفت استارت‌آپ با Mastercard جهت تسهیل دسترسی به رمز ارزها!

شرکت بزرگ خدمات پرداخت Mastercard در روز پنجشنبه خبر از ملحق شدن هفت استارت‌آپ جهانی به برنامۀ Start Path خود داد. در بیانیۀ رسمی مسترکارت آمده است:

«ما توسط برنامۀ جهانی Start Path با شرکت‌های فعال در حوزۀ دارایی‌های دیجیتال، بلاک‌چین و رمز ارز همکاری کرده و برای تسهیل دسترسی همگانی به این فناوری و کلاس دارایی‌های مرتبط با آن تلاش خواهیم کرد. در این برنامه از جمع تازه‌ای از استارت‌آپ‌ها میزبانی کرده تا برای تولیدکنندگان جوامع‌کاربریِ مفید طراحی و از افراد جهت پیشبرد فناوری وب3 حمایت کنیم».

استارت‌آپ‌های حاضر در این طرح شامل Digital Treasures Center ،Fasset ،Loot Bolt ،Quadrata، Stable ،TBTM Studios و Uptop هستند. هفت استارت‌آپ فوق به بیش از 350 شرکت مستقر در 40 کشور جهان که از سال 2014 (1392) در برنامۀ Start Path مسترکارت حضور یافته‌اند، ملحق خواهند شد.

شرکت Mastercard در این زمینه خاطرنشان کرد:

«توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، بازی‌های درآمدزای بلاک‌چین (P2E) و جهان‌های متاورس نحوۀ ارتباطات و خرید مشتریان را متحول خواهند کرد. اما تحقق این امر نیازمند همکاری ما و حضور امکانات فناوری، بانکداری ، فینتک و رمز ارز خواهد بود. استفاده از اقتصاد مبتنی بر کریپتو از یک چشم‌انداز واحد برخوردار نیست و تمامی افراد باید بتوانند در نهایت سادگی و امنیت از آن برخوردار شوند. Mastercard سعی دارد تا گزینه‌های مربوط به پرداخت، خرید و فروش کریپتو را تسهیل و به مشریان خود ارائه کند».

Mastercard برای پذیرش حداکثری رمز ارزها در امورمالی روزمره بر پنج حوزۀ اصلی تمرکز کرده است. این شرکت در ماه پیش با رونمایی از برنامۀ جدید خود به Crypto Source به موسسات مالی اجازه داد تا خدمات مبادلاتی رمز ارزها را در دسترس کاربران خود قرار دهند.

پیشنهاد مطالعه: پرتقاضاترین مهارت‌ها برای پیدا کردن شغل در متاورس (Metaverse)

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا