ایستگاه خبر

بلاکچین و مشکلات بهداشت و درمان (Consensus 2017)

استارت آپ ها و شرکت های سلامتی به بلاکچین بعنوان یک راه احتمالی برای ارائه کنترل بیشتر به بیماران برای مدیریت اطلاعات شخصی خود نگاه می کنند، اما رسیدن به این نقطه ممکن است آنطور که به نظر می رسد آسان نباشد.

طی یکی از پنل های برگزار شده در کنفرانس بلاکچینی Consensus 2017، بحث بر سر دادن کنترل اطلاعات مربوط به حوزه سلامتی به خود بیماران بود.

Debbie Bucci  یکی از اعضای وزارت بهداشت و درمان و خدمات انسانی آمریکا توضیح داد که در حال حاضر نیز سیاست هایی برای دادن دسترسی بیشتری به اطلاعات به بیماران تعیین شده است.

او می گوید:« استفاده کنندگان (بیماران) دقیقا قدرت در دست داشتن و مالکیت نسبت به اطلاعات خودشان را نمی دانند».

این اطلاعات البته دارای ارزش هستند و با توجه به باج افزاری که چندی پیش منتشر شد و بخش های بهداشت و درمان نفوذ کرد اهمیت این اطلاعات را بهتر می توان درک کرد. با ارائه اطلاعات به بیماران ممکن است اطلاعات بیشتر در معرض خطر باشند.

در نهایت اجماع و توافق کلی بین اعضای پنل بر این بود که برای رسیدن به هدف بزرگی، مبارزه با اینگونه موانع ارزشش را دارد.

سخنرانان این پنل را افرادی چون John Bass مدیرعامل Hashed Health، Mike Jacobs مهندس UnitedHealth Group، Chris Young  از  Ascension Health و  Perianne Boring از Chamber of Digital Commerce تشکیل می دادند.

تلاش های بسیاری در حوزه بهداشت و درمان و برای بهبود وضعیت بیماران و اطلاعات ثبت شده آنها شده است. با وجود این فناوری کارآمد امید است تا پیشرفت ها در این زمینه افزایش یابد و بتوان از طریق آن وضعیت زندگی بسیاری از افراد جامعه را بهبود بخشید.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniranنمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.Source & Image via coindesk

https://coiniran.com/?p=6405
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x