ایستگاه خبر

صاحبین فروشگاه‌های آنلاین، این یک پیشنهاد شگفت‌انگیز برای شماست!

لازم نیست شما یک طرفدار دو آتیشه بیت‌کوین یا یک متفکر عرصه تکنولوژی باشید که رمز ارزها را بدون دخالت بانک‌ها و مراکز مالی بپذیرید. با کارمزد خرید پایین، سرعت پرداخت بالا و برگشت‌ناپذیری تراکنش‌ها، سیستم‌های پرداخت غیرمتمرکز مزیت‌های بی‌شماری بر سیستم‌های پرداخت سنتی دارند.

برای افرادی که می‌خواهند در فروشگاه آنلاین خود محصولاتشان را به فروش برسانند، این روزها گزینه‌های بسیاری برای استفاده وجود دارد. صرافی‌های Coinbase و Bitpay بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده سرویس‌های پرداخت آنلاین رمز ارزها هستند. این صرافی‌ها که متمرکز ارائه می‌شوند برای مشتریانی که مورد تحریم‌های آمریکا قرارگرفته‌اند، محدودیت قائل می‌شوند. همچنین به خاطر ذات تمرکزگرای خدمات این صرافی‌ها حساب‌های خرده فروشان ممکن است به خاطر رعایت نکردن استانداردهای آن‌ها بسته شود.  استفاده از سرویس‌های غیرمتمرکز علاوه بر نداشتن مشکلات فوق برای سرویس دهی، محرمانگی بیشتری را نیز برای مشتریان شما فراهم می‌آورد. در ادامه شش سیستم پرداخت غیرمتمرکز مناسب برای فروشگاه‌های آنلاین را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

معرفی سیستم‌های پرداخت غیرمتمرکز برای فروشگاه‌های آنلاین

سرویس غیرمتمرکز Atomicpay از هفت رمز ارز مهم بازار ازجمله بیت‌کوین، بیت‌کوین کش، لایت‌کوین و دش پشتیبانی می‌کند. کاربری آسانی دارد و رمز ارزها را به ۱۵۰ ارز فیات تبدیل می‌کند. ساخت گزینه پرداخت در وب‌سایت شما با این سرویس پرداخت بسیار آسان خواهد بود. این سرویس همچنین برای استفاده در فروشگاه‌های فیزیکی نیز مناسب است. بدون نیاز به رعایت KYC این سرویس تنها ۰.۷ تا ۰.۹ درصد هر تراکنش را به عنوان کارمزد دریافت می‌کند. فوق العاده است. این طور نیست؟

سرویس دیگر CMM Pay است. در این سرویس بیت‌کوین ارز اصلی است. هیچ نیازی برای رعایت KYC ندارد و در عرض ۵ دقیقه بر روی وب‌سایت شما قرار خواهد گرفت. این سرویس پشتیبانی ۲۴ ساعته دارد و تنها ۱ درصد هر تراکنش را به عنوان کارمزد دریافت می‌کند.

سرویس ۸Pay یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز بر بستر اتریوم است. شاید تنها عیب این سرویس پشتیبانی از اتریوم و توکن هایی با استاندارد ERC20 باشد. این ویژگی امکان ایجاد قرار دادهای هوشمند را نیز برای پرداخت‌های مشتریان فراهم می‌کند. این سرویس هم برنامه وب و هم برنامه موبایل دارد.

برنامه Coinbase Commerce یک سرویس بدون کارمزد و با کاربری آسان است و از رمز ارزهای بیت‌کوین، بیت‌کوین کش، لایت‌کوین و اتریوم پشتیبانی می‌کند.

سرویس دهنده بعدی  Blockonomics است. اگرچه کار با این سرویس برای مشتریان آشنا با رمز ارزها دشوار نخواهد بود، اما هنوز راه زیادی برای توسعه این سرویس وجود دارد.

در انتها سرویس Bitcoin Cash Register که یک برنامه برای آندروید و ios است، به آسانی کار با یک کیف پول به مشتریان شما خدمات رسانی می‌کند. این سرویس تنها از بیت‌کوین کش پشتیبانی می‌کند و نیازی به هیچ سایت واسطی ندارد. این برنامه توسعه ای از Bitcoin.com است.

اگر صاحب یک فروشگاه آنلاین هستید، تأخیر نکنید. با استفاده از این سیستم‌های پرداخت غیرمتمرکز به افزایش فروش فروشگاه خود کمک کنید.

Source

https://coiniran.com/?p=32357
دکمه بازگشت به بالا