ایستگاه خبر

Grayscale پنج آلتکوین را از صندوق دارایی‌های دیجیتال خود حذف کرد

شرکت عظیم مدیریت سرمایۀ Grayscale در ماه‌های اخیر تلاش کرده است تا صندوق دارایی‌های دیجیتال خود را به یک ETF بیت‌کوین تبدیل کند. در همین راستا این موسسه پنج آلتکوین بیت‌کوین‌ کش، چین‌لینک، لایت‌کوین، پولکادات و یونی‌سوآپ را از صندوق بزرگ دارایی‌های دیجیتال خود حذف کرده است. در بیانیۀ رسمی Grayscale آمده است که دارایی‌‌های مذکور در تناسب با حجم مالکیت و ارزش خود فروخته شده‌ و گری‌اسکیل قصد ندارد برای آلتکوین‌های فوق جایگزینی معرفی نماید.

چینش جدید Grayscale Digital Trust

طبق جدیدترین به‌روزرسانی، صندوق بزرگ دارایی‌های دیجیتال Grayscale درحال حاضر از رمز ارزهای زیر تشکیل یافته است: بیت‌کوین (۶۸.۸۸%)، اتریوم (۲۵.۲۲%)، کاردانو (۲.۷۱%)، سولانا (۲.۲۳%) و اولانچ (۰.۹۶%).

Grayscale پنج آلتکوین را از صندوق دارایی‌های دیجیتال خود حذف کرد

گری‌اسکیل همچنین تغییراتی در صندوق امورمالی غیرمتمرکز (DeFi) خود اعمال کرده است و با حذف Yearn Finance (YFI) چینش جدیدی به این بخش داده‌ است. در حال حاضر توکن‌های موجود در این صندوق عبارت‌اند از: یونی‌سوآپ، MakerDAO، آوه، Curve ،Amp و کامپاند که جزئیات سهام آن‌ها در تصویر زیر قابل مشاهده است.

Grayscale پنج آلتکوین را از صندوق دارایی‌های دیجیتال خود حذف کرد

دارایی‌های حاضر در بخش قراردادهای هوشمند Grayscale نیز اندکی تغییر یافته و پس از حذف استلار در سه جایگاه نخست کاردانو، سولانا و پولکادات قرار گرفته‌اند. تغییرات مذکور در شرایطی برای گری‌اسکیل رخ داده‌اند که حجم دارایی‌های تحت مدیریت (AUC) آن در مقایسه با سال گذشته به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته است.

هدف اصلی Grayscale تبدیل شدن به یک صندوق سرمایه‌گذاری بورس (ETF) نقدی بیت‌کوین در ایالات متحده است که تاکنون به نتیجۀ مطلوبی نرسیده است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) آخرین درخواست گری‌اسکیل را رد کرد و موجب شد تا این موسسه خواستار پیگیری قانونی علیه این سازمان نظارتی شود.

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با آلتکوین‌ها

Source

https://coiniran.com/?p=57459
دکمه بازگشت به بالا