ایستگاه خبر

انتقال حجم زیادی توکن XRP ، و بازگشت این توکن به رده ششم!

طبق گزارش سرویس محبوب رصد رمزارز Whale Alert، در ۲۰ ساعت گذشته، صرافی رمزارز مستقر در سانفرانسیسکو Coinbase، یک نهنگ رمزارز ناشناس و چند پلتفرم تجاری دیگر، ۴۲۵ میلیون توکن XRP را جابجا کرده‌اند.

با ارز فیات، این مبلغ ۲۳۷،۰۸۶،۵۹۹ دلار ارزش دارد. در همین حال، XRP در CoinMarketCap دوباره تا رده ششم عقب رانده شده است.

بیش از ۲۳۷ میلیون دلار XRP توسط فعال اصلی بازار رمزارز جابه‌جا شده است
Whale Alert چهار معامله را شناسایی کرد که در مجموع ۴۲۵ میلیون XRP در آن جا‌به‌جا شده که دو تا از بزرگترین این معامله‌ها توسط اصلی‌ترین صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده، Coinbase انجام گرفته است.

کوین‌بیس ۲۲۰.۳ میلیون XRP را بین کیف پول‌های خود منتقل کرده و ۱۷۸.۹ میلیون XRP را به آدرسی ناشناس ارسال کرده است. این جزئیات توسط وبسایت Bithomp که به تجزیه و تحلیل XRP می‌پردازد ارائه شده است.

دو انتقال دیگر توسط صرافی‌های OKEx و Kraken انجام شده است. آنها ۱۰ میلیون و ۱۶ میلیون XRP معامله کرده‌اند.

جد مک کالیب به فروش دارایی‌های XRP خود ادامه می‌دهد
همانطور که در آخر هفته توسط U.Today گزارش شد، جد مک کالیب، مهندس IT که به بنیانگزاری آزمایشگاه‌های ریپل کمک می‌کرد و اولین مدیر ارشد تکنولوژی شرکت بود، ۷۶ میلیون سکه XRP از آدرس “tacostand” خود ارسال کرده بود و پس از این انتقال هنوز بالغ بر  ۴۰۴ میلیون XRP در کیف پولش باقی مانده بود.

قبل از آن، او ۴۰ میلیون XRP دیگر را نیز فروخته بود. به گفته لئونیداس هادیلویزو، محقق XRP، جد مک کالیب ۲.۸۹۶ میلیارد XRP دیگر نیز دارد که ممکن است آنها را هم تا پایان سال بفروشد.

به وقت این خبر، توکن XRP رمزارز ششم است و با قیمت ۰.۵۵۸۸ دلار روبرو است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43825
دکمه بازگشت به بالا