ایستگاه خبر

گزارش سیتی بانک : بیت کوین تا دسامبر ۲۰۲۱ به ۳۰۰ هزار دلار می‌رسد

یک مدیر ارشد سیتی بانک Citibank شرکت مالی بزرگ مستقر در ایالات متحده Citibank گزارشی را در مورد شباهت‌های بازار طلای ۱۹۷۰ و بیت کوین نوشت.

توماس فیتزپاتریک، از مدیران Citibank، در گزارشی که فقط برای مشتریان مؤسسه بانک در نظر گرفته شده بود، نوشت: ماهیت وجودی بیت کوین (BTC ، ۰.۷۹٪ +) با تغییرات عمده‌ در قیمت شکل گرفته است، دقیقاً همان چیزی که روند طولانی مدت‌اش را حفظ می‌کند.

این گزارش برای اولین بار توسط کاربر توییتر ClassicMacro در روز شنبه به درون جامعه رمزارز درز پیدا کرد.
فیتزپاتریک به نمودار هفتگی بیت کوین اشاره کرد و برای تعیین هدف ۳۱۸،۰۰۰ دلار تا دسامبر ۲۰۲۱ از تجزیه و تحلیل فنی (TA) اوج و فرودهای قبلی استفاده کرد.

ClassicMacro در توییت خود نوشت: «این نوع تحلیل فنی ارزش کمی دارد. حدس زدن قیمت با TA هیچ سودی ندارد. تنها چیزی که می‌دانیم این است که این روند قیمتی احتمالاً ادامه دارد.»

این مدیر سیتی بانک نوشت حرکت نمایی بیت کوین در سال ۲۰۱۰-۲۰۱۱  یادآور بازار طلای ۱۹۷۰ است. طلا قبل از سقوطش، پس از تغییر در سیاست‌های مالی دولت نیکسون در سال ۱۹۷۱، ۵۰ سال محدوده قیمتی ۲۰ تا ۳۵ دلار را تجربه کرده بود.

به گفته فیتزپاتریک، جداسازی طلا از ارزهای فیات، بیماری همه‌گیر COVID-19 و تمایل بانک‌های مرکزی به اتخاذ سیاست‌های اگرسیو می‌تواند منجر به رشد قیمت انفجاری آینده بیت کوین شود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42072
دکمه بازگشت به بالا