ایستگاه خبر

گزارش سیتی بانک : بیت کوین تا دسامبر 2021 به 300 هزار دلار می‌رسد

یک مدیر ارشد سیتی بانک Citibank شرکت مالی بزرگ مستقر در ایالات متحده Citibank گزارشی را در مورد شباهت‌های بازار طلای 1970 و بیت کوین نوشت.

توماس فیتزپاتریک، از مدیران Citibank، در گزارشی که فقط برای مشتریان مؤسسه بانک در نظر گرفته شده بود، نوشت: ماهیت وجودی بیت کوین (BTC ، 0.79٪ +) با تغییرات عمده‌ در قیمت شکل گرفته است، دقیقاً همان چیزی که روند طولانی مدت‌اش را حفظ می‌کند.

این گزارش برای اولین بار توسط کاربر توییتر ClassicMacro در روز شنبه به درون جامعه رمزارز درز پیدا کرد.
فیتزپاتریک به نمودار هفتگی بیت کوین اشاره کرد و برای تعیین هدف 318،000 دلار تا دسامبر 2021 از تجزیه و تحلیل فنی (TA) اوج و فرودهای قبلی استفاده کرد.

ClassicMacro در توییت خود نوشت: «این نوع تحلیل فنی ارزش کمی دارد. حدس زدن قیمت با TA هیچ سودی ندارد. تنها چیزی که می‌دانیم این است که این روند قیمتی احتمالاً ادامه دارد.»

این مدیر سیتی بانک نوشت حرکت نمایی بیت کوین در سال 2010-2011  یادآور بازار طلای 1970 است. طلا قبل از سقوطش، پس از تغییر در سیاست‌های مالی دولت نیکسون در سال 1971، 50 سال محدوده قیمتی 20 تا 35 دلار را تجربه کرده بود.

به گفته فیتزپاتریک، جداسازی طلا از ارزهای فیات، بیماری همه‌گیر COVID-19 و تمایل بانک‌های مرکزی به اتخاذ سیاست‌های اگرسیو می‌تواند منجر به رشد قیمت انفجاری آینده بیت کوین شود.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا