ایستگاه خبر

کوین‌شیرز در مراحل نهایی تملک GABI Trading و راه‌اندازی پلتفرم معاملاتی اختصاصی خود است

کوین‌شیرز (CoinShares)، شرکت مدیریت سرمایه‌ی رمزینه‌ی اروپایی از آغاز فعالیت واحد کسب‌وکاری جدید خود در حوزه‌ی معامله‌گری با نام کوین‌شیرز کپیتال مارکتز یا CSCM در تاریخ ۷ مه خبر داد.

آن‌طور که پیداست کوین‌شیرز در مراحل پایانی قبضه‌ی مالکیت شرکت GABI Trading است تا با تغییر برند آن به CSCM فعالیت خود را در زمینه‌ی داد و ستد رمزارزها شروع کند.

بنابر گزارش‌های منتشر شده، شرکت GABI Trading توانسته در سال ۲۰۱۹ معاملاتی به ارزش بیش از ۳ میلیارد دلار را پردازش کند. گفتنی است این پلتفرم، تحت مالکیت گلوبال ادوایزرز گروپ (Global Advisors Group) قرار داشته است. با افزایش فعالیت‌ها در حوزه‌ی معامله‌گری رمزارزها از آغاز سال ۲۰۲۰، پلتفرم GABI Trading توانسته در سه‌ماهه‌ی اول سال، معاملات خود را به حجم اسمی بالغ بر ۱.۵ میلیارد دلار برساند. گفتنی است این شرکت در مجموع، ۶ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است.

شرکت CSCM درصدد است برای تکمیل سبد محصولات خود در زمینه‌ی داد و ستد رمزارزها مجموعه‌ای از ابزارهای معاملاتی و خدمات را در زمینه‌های معامله‌گری الکترونیک، تامین نقدینگی و اعطای تسهیلات اعتباری به کاربران ارائه دهد.

همچنین این پلتفرم به دنبال ارائه‌ی راهکارهای سفارشی مدیریت ریسک به استخراج‌کنندگان، صرافی‌ها، کارگزاران، صندوق‌های سرمایه‌گذاری رمزارزی و دیگر بنگاه‌های تخصصی است.

کوین‌شیرز راه‌اندازی واحد کسب‌وکاری CSCM را بخشی از یک نقشه راهبردی بزرگ‌تر تحت راهبری مدیریت جدید خود می‌داند.

ملتیوم دمیررز، معاون ارشد استراتژی کوین‌شیرز می‌گوید:

سرمایه‌گذاران حرفه‌ای در بازار دارایی‌های دیجیتال به شدت نیازمند سامانه‌هایی کارا، مقیاس‌پذیر و بی‌نقص هستند. آن‌طور که بازخوردها نشان می‌دهد مشتریان ما اقدامات جدید شرکت را بسیار مثبت و سازنده ارزیابی کرده‌اند.

Source

 

https://coiniran.com/?p=38771
دکمه بازگشت به بالا