ایستگاه خبر

سال ۲۰۲۰ سال شکوفایی بانکداری نوین مبتنی بر اتریوم خواهد بود؟

Ryan Sean Adams، سرمایه‌گذار و بنیانگذار Mythos Capital در یک پیام توئیتری صنعت مالی غیرمتمرکز (DeFi) را جذاب‌ترین محصول مبتنی بر اتریوم در سال ۲۰۲۰ دانست. طبق گفته‌ی Adams تا کنون حدود ۳ درصد از کل اتریوم عرضه شده یعنی حدود ۳ میلیون ETH در DeFi قفل شده است و انتظار می‌رود این مقدار در سال جدید رشد سریع‌تری داشته باشد. از نظر بسیاری از تحلیلگران رشد صنعت DeFi می‌تواند محرک رشد قیمت ETH در بازار باشد. DeFi صنعتی‌ست که بانکداری و فرایند اعطای وام را برای تمام مردم در هر کجای جهان غیرمتمرکز می‌کند.

Joseph Lubin، هم‌بنیانگذار و رئیس ConsenSys پیشتر میزان ETH قفل شده در صنعت DeFi را تا پایان سال ۲۰۱۹ حدود ۴ میلیون ETH به ارزش تقریبی ۶۵۰ دلار ذکر کرده بود.

به گفته‌ی Adams، صندوق‌های رمز ارزی پایه‌گذاران سیستم بانکی نوینی هستند که بیش از ۱۰۰۰ پروژه را در سراسر جهان پشتیبانی می‌کنند. Gavin Andresen، یکی از سرشناس‌ترین توسعه‌دهندگان بیت کوین (BTC) نیز چندی پیش اظهار کرده بود که جالب‌ترین اقدامات در صنعت رمز ارزها توسط اتریوم رقم خورده است. وی همچنین گفت فکر می‌کند در سال ۲۰۲۰ نیز جالب‌ترین اقدام مبتنی بر اتریوم باشد.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=36068
دکمه بازگشت به بالا