ایستگاه خبر

انتقال به اتریوم۲.۰ : فقط ۲۳۲ آدرس اتریوم‌های خود را منتقل کرده‌اند

این ترس وجود داشت که اتریوم۲.۰ (ETH2 یا Serenity) بار دیگر به تأخیر بیفتد. خوشبختانه قرارداد سپرده گذاری ETH2 اخیراً توسط توسعه‌دهندگان منتشر شده است. قرارداد سپرده انتقال اتریوم را از بلاکچین اصلی به بلاکچین جدید تسهیل می‌کند.

به روز رسانی پیشرفت اتریوم۲.۰
هفته گذشته قرارداد سپرده گذاری Ethereum 2.0 منتشر شد. سرمایه‌گذاران می‌توانند ETH را در این قرارداد سپرده‌گذاری کنند، که به آنها اجازه می‌دهد پس از فعال شدن ETH2 را در شبکه دوم مطالبه کنند.
در حالی که عدم اطمینانی در مورد بازدهی دقیق سپرده‌گذاران با این کار وجود دارد، اتریوم‌ها نسبتاً زیادی به این قرارداد سپرده شده است.

طبق داده‌های رمزارز دارایی و شرکت تجزیه و تحلیل متمرکز اتریوم، Dune Analytics ،۴۷.۷k ETH طی چند روز گذشته به این قرارداد سپرده ارسال شده است. این ۹٪ از آستانه ۵۲۴،۰۰۰ ETH مورد نیاز برای راه‌اندازی این شبکه است.

تنها ۲۳۲ سپرده گذار بوده‌اند که تاکنون سکه را در قرارداد واریز کرده‌اند. برخی گفته‌اند که به دلیل عدم اطمینان در مورد سود ارائه شده و امنیت وجوه، سرمایه‌گذاران خرد در سپرده‌گذاری مردد هستند. همچنین ایجاد گره اعتبارسنج برای ETH2 تبعاتی دارد که ممکن است مانع از سرمایه‌گذاری بیشتر شود.
در حال حاضر ۴۷.۷k ETH به قرارداد سپرده ETH2 ارسال شده است …

۹٪ از آستانه ۵۲۴k

تنها ۲۳۲ سپرده گذار تاکنون با ۱۳.۹k ETH از سپرده گذار برتر

– Dune Analytics (DuneAnalytics) 8 نوامبر ۲۰۲۰

ویتالیک بوترین یکی از شرکت‌کنندگان اصلی در این قرارداد بوده است. تحلیلگران آنلاین خاطرنشان کردند که یکی از آدرس‌های شناخته‌شده ویتالیک بوترین ۳۲۰۰ ETH، سکه کافی برای ۱۰۰ اعتبارسنج را در قرارداد واریز کرده است.
در آدرس Buterin، اتریوم به ارزش ۲.۵ میلیون دلار باقی مانده است. مشخص نیست که آیا وی به سپرده‌گذاری این سکه ها در این قرارداد سپرده ادامه خواهد داد یا خیر.

نهنگ‌های دیگری نیز در قرارداد سپرده شرکت می‌کنند ، هرچند کاملاً مشخص نیست که این افراد دقیقاً چه کسانی هستند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41913
دکمه بازگشت به بالا