ایستگاه خبر

مدیریت دارایی کریپتوی ۲۱Shares نیز از بازار XRP کناره گرفت!

مدیر دارایی کریپتوی سوئیسی ۲۱Shares که قبلاً با نام آمون شناخته می‌شد، از بازار XRP کناره گرفت و این توکن را از محصولات قابل معامله (ETP) خود حذف کرده است.

این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پرونده‌ای را علیه ریپل و مدیران آن برد گارلینگهاوس و کریس لارسن تشکیل داده است. این تنظیم‌کننده XRP را به عنوان یک سهام ارزیابی می‌کند و می گوید مدیران از طریق فروش اوراق بهادار ثبت نشده XRP میلیاردها دلار سرمایه جمع کرده‌اند.

|| بیشتر بخوانید:‌ توکن های اوراق بهادار (Security Tokens) چیست ||

اما هیچ یک از محصولات قابل معامله (ETP)های ۲۱Shares در صرافی‌های ایالات متحده لیست نشده است، پس چرا XRP حذف می‌شود.  مدیر عامل این شرکت Hany Rashwan به The Block گفت که قوانین شاخص این شرکت «هر توکن ضمانی است و هر توکنی که ممکن است دارای نقدینگی باشد» را ممنوع کرده است.

راشوان گفت: خطر از هر دو طرف زیاد است، به خصوص با وجود تعدادی از نام‌های بزرگ که از بازار XRP خارج می‌‌شوند، به ویژه Jump Trading و Galaxy Digital.

از زمان دادخواست SEC، چندین صرافی پشتیبانی XRP را لغو کردند، از جمله Bitstamp ،OSL ،CrossTower و Beaxy. هفته گذشته مدیر دارایی Crypto Bitwise نیز از بازار XRP کنار کشید.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42817
دکمه بازگشت به بالا