ایستگاه خبر

۲ میلیون کاربر درانتظار کیف‌پول جدید Robinhood هستند!

شرکت خدمات مالی Robinhood که سازنده‌ی پلتفرم مبادلاتی رمزنگاری محبوبی به‌همین نام است، اخیرا از کیف‌پول رمز ارز خود نیز رونمایی کرده است. Aparna Chennapragada، مدیر ارشد محصولات این شرکت، از اشتیاق فراوان مشتریان برای استفاده از این اپلیکیشن جدید خبر داده است.

قابلیت‌های جدید رمزنگاری در کیف‌پول Robinhood

مدیر ارشد محصولات شرکت رابین‌هود طی مصاحبه‌ای که در ماه جاری انجام داده است از عرضه‌ی رسمی کیف‌پول این شرکت خبر داد. وی علاوه‌بر ذکر قابلیت ذخیره‌سازی رمز ارزها از ویژگی‌های جدیدی ازجمله قابلیت ارائه هدایای رمزنگاری و بخش مربوط به سوالات در نسخه‌ی جدید این اپلیکیشن سخن گفت. در قسمت سوالات متداول کاربران می‌توانند به نقشه‌ی پیشبردی شرکت دسترسی داشته و از جهت‌گیری دانش تجاری داخلی رابین‌هود مطلع شوند.

Chennapragada مدعی شد که Robinhood پیوسته درتلاش است تا به یکی از بازیکنان اصلی فضای رمزنگاری بدل شود. وی همچنین گفت که شرکت رابین‌هود با همکاری مداوم با جامعه‌ی کاربران و مشتریان‌اش، کیفیت محصولات خود را بالا برده و سعی در تامین خواسته‌ی مصرف‌کنندگان دارد.

برنامه‌ی Robinhood برای پشتیبانی از شیبا اینو

مدیر ارشد محصولات این شرکت پشتیبانی کیف‌پول رابین‌هود از میم کوین شیبا اینو را درخواست بسیاری از کاربران قلمداد کرد. با این‌وجود متذکر شد که به‌روزرسانی‌های مربوط به پشتیبانی از توکن‌های جدید پس از بررسی متعاقبا اعلام می‌گردد. این رویکرد محافظه‌کارانه نتیجه‌ی اتخاذ طرحی سیستماتیک و هدفمند برای ارائه‌ی یک تجربه کاربری بهینه و سودمند به مشتریان تلقی می‌شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد که درحال حاضر هدف اصلی Robinhood تسهیل دسترسی کاربران به انواع دارایی‌های دیجیتال و کاهش هزینه‌ها تا حد امکان است.

پیشنهاد مطالعه: خبرنامه متاورس (۳) – وجوه تاریک پروژه متاورس

Source

https://coiniran.com/?p=49450
دکمه بازگشت به بالا