ایستگاه خبر

باز شدن قفل توکن‌های ۱INCH به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در ماه دسامبر چه اثری خواهد داشت؟

طبق اطلاعات اخیر TokenUnlocks، رویداد باز کردن قفل توکن‌های شبکه ۱INCH در ۳۰ دسامبر رخ خواهد داد.

باز کردن قفل تقریباً ۱۵ درصد از توکن‌های ۱INCH

تقویم TokenUnlock نشان می‌دهد در ۳۰ دسامبر، توکن‌های شبکه ۱INCH به ارزش بیش از ۱۱۱.۵ میلیون دلار باز می‌شوند. طبق این پلتفرم، بیش از ۱۱۱.۵ میلیون دلار حدود ۲۲۲،۱۸۷،۵۰۰ ۱INCH یا تقریبا ۱۵ درصد از عرضه آن است.

۱INCH توکن خود را در دسامبر ۲۰۲۰ راه‌اندازی کرد و تنها ۶ درصد را در گردش عمومی عرضه کرد. این شبکه عرضه کل خود را به ۱.۵ میلیارد رساند. توکن‌های قفل‌شده تا دسامبر ۲۰۲۴ هر دو سال یکبار از طریق وستینگ (یا واگذاری سهام) منتشر می‌شوند. واگذاری قریب‌الوقوع در ۳۰ دسامبر دومین و آخرین مورد برای سال ۲۰۲۲ خواهد بود.

طبق داده‌های CoinMarketCap و Coingecko، هنگام نوشتن این گزارش، فقط حدود ۶۶۸,۹۷۵,۳۱۲ توکن در گردش بود. در حال حاضر، قرارداد توکن‌های قفل‌شده تقریباً ۸۸۸,۷۵۰,۰۰۰ ۱INCH دارد.

پس از باز کردن قفل، حدود ۸۹۰ میلیون ۱INCH در ژانویه ۲۰۲۳ در گردش خواهد بود که نشان‌دهنده ۵۹ درصد از کل عرضه شبکه است.

قیمت ۱INCH کاهش می یابد

آخرین رویداد باز کردن قفل توکن ۱INCH در ژوئن امسال بود. در طول دوره، قیمت سکه با بیش از ۲۵ درصد کاهش  از ۰.۸۱ دلار به ۰.۶۰ دلار رسید. بر اساس گزارش‌ها، چند روز قبل از رویداد بازگشایی در ماه ژوئن، یک نهنگ بیش از ۱۵ میلیون ۱INCH را در بایننس سپرده‌گذاری کرد.

اخیراً، در ۲ دسامبر، اتراسکن نشان داد که همان نهنگ بیش از ۱۵ میلیون ۱ اینچ انباشت کرده است. این سپرده اخیر باعث کاهش حدود ۳ درصدی قیمت‌ها در ۲ دسامبر شد.

از این رو، یک پیش‌بینی کلی وجود دارد که با نزدیک شدن به رویداد واگذاری، سکه می‌تواند به سقوط خود ادامه دهد. با این حال، نمایندگان شبکه ۱INCH توضیح دادند که انتقال ۱۵ میلیون توکن متعلق به آن‌ها نیست. سرگئی ماسلنیکوف، رئیس ارتباطات شبکه، توضیح داد:

این کیف‌پول‌ها و انتقال‌های توکن به هیچ‌وجه به بنیاد ۱INCH مرتبط نیستند، بلکه به برخی از حامیان شبکه  نسبت داده می‌شوند که به طور مداوم توکن‌های قفل شده خود را مطابق با جدول زمانی و زمان‌بندی واگذاری دریافت می‌کنند.

پس از واگذاری، این سکه ممکن است کاهش بیشتری را تجربه کند. وقتی تعداد زیادی سکه به طور همزمان به بازارها اضافه می‌شود، تعداد آن‌ها افزایش می‌یابد و از تقاضای واقعی پیشی می‌گیرد و باعث تورم در قیمت می‌شود.

قیمت فعلی ۱ اینچ

در هفت روز گذشته، ۱INCH افت قیمت ۳.۹ درصد را ثبت کرد و ارزش آن را از ۰.۵۱ دلار به حدود ۰.۴۹ دلار کاهش داد. ارزش بازار این توکن ۳۲۷ میلیون دلار و حجم معاملات ۲۲.۴ میلیون دلار است.

 

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با انواع نمودارهای قیمت بیت‌کوین در تحلیل تکنیکال

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=60659
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x