کوین ایران صرافی غیرمتمرکز 1inch
زهرا مسگریان | 2021.02.26

صرافی غیرمتمرکز 1inch از طریق زنجیره هوشمند بایننس قابل استفاده است

صرافی غیرمتمرکز 1inch خدمات خود را در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) راه‌اندازی کرده است و پلتفرم تجمیع صرافی غیرمتمرکز و استخراج نقدینگی خود را در آن فعال خواهد کرد. این صرافی که در اوایل سال 2020 در شبکه اتریوم آغاز به کار کرد، دسترسی به صرافی‌های غیرمتمرکزی مانند Uniswap ،Balancer ،Sushiswap ،Mooniswap و … را برای کاربران امکان‌پذیر می‌کند.

با این حال، افزایش کارمزد در شبکه اتریوم این پلتفرم‌ها را برای سرمایه‌گذاران در مقیاس کوچک بسیار گران کرده است. حالا، صرافی غیرمتمرکز 1inch قصد دارد برای دور زدن این هزینه‌ها پلتفرم خود را در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) ارائه دهد.

سرگئی كنز (Sergey Kunz)، بنیانگذار و مدیرعامل 1inch، می‌گوید وی این شرایط را برای پروتكل نقدینگی 1inch فرصتی مهم می‌داند تا به بزرگترین پروتكل نقدینگی در زنجیره هوشمند بایننس تبدیل شود.

سایر صرافی‌های غیرمتمرکز مبتنی بر BSC به موفقیت‌ دست یافته‌اند. به عنوان مثال، هفته گذشته، Pancakeswap نسبت به هر صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم دیگری، به حجم بمعاملات بیشتری دست یافته است. در حال حاضر، طبق نظر CoinGecko، این صرافی سومین صرافی غیرمتمرکز از نظر حجم معاملات است.

از دیگر صرافی‌های غیرمتممرکز قابل توجه زینجیره هوشمند بایننس می‌توان به BurgerSwap ،StreetSwap ،Venus ،StableSwap و JulSwap اشاره کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۱

 

Source