ایستگاه خبر

صرافی غیرمتمرکز ۱inch از طریق زنجیره هوشمند بایننس قابل استفاده است

صرافی غیرمتمرکز ۱inch خدمات خود را در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) راه‌اندازی کرده است و پلتفرم تجمیع صرافی غیرمتمرکز و استخراج نقدینگی خود را در آن فعال خواهد کرد. این صرافی که در اوایل سال ۲۰۲۰ در شبکه اتریوم آغاز به کار کرد، دسترسی به صرافی‌های غیرمتمرکزی مانند Uniswap ،Balancer ،Sushiswap ،Mooniswap و … را برای کاربران امکان‌پذیر می‌کند.

با این حال، افزایش کارمزد در شبکه اتریوم این پلتفرم‌ها را برای سرمایه‌گذاران در مقیاس کوچک بسیار گران کرده است. حالا، صرافی غیرمتمرکز ۱inch قصد دارد برای دور زدن این هزینه‌ها پلتفرم خود را در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) ارائه دهد.

سرگئی کنز (Sergey Kunz)، بنیانگذار و مدیرعامل ۱inch، می‌گوید وی این شرایط را برای پروتکل نقدینگی ۱inch فرصتی مهم می‌داند تا به بزرگترین پروتکل نقدینگی در زنجیره هوشمند بایننس تبدیل شود.

سایر صرافی‌های غیرمتمرکز مبتنی بر BSC به موفقیت‌ دست یافته‌اند. به عنوان مثال، هفته گذشته، Pancakeswap نسبت به هر صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم دیگری، به حجم بمعاملات بیشتری دست یافته است. در حال حاضر، طبق نظر CoinGecko، این صرافی سومین صرافی غیرمتمرکز از نظر حجم معاملات است.

از دیگر صرافی‌های غیرمتممرکز قابل توجه زینجیره هوشمند بایننس می‌توان به BurgerSwap ،StreetSwap ،Venus ،StableSwap و JulSwap اشاره کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=44084
دکمه بازگشت به بالا