ایستگاه خبر

معاملات سریع‌تر و هزینه‌های کمتر برای ۱inch با همکاری Optimistic

۱inch کد خود را بر روی Optimistic اتریوم، راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ اپتیمیسم (Optimism)، فعال کرده است. با فعالسازی ۱ اینچ بر Optimism، این صرافی قادر به انجام معاملات سریع‌تر با هزینه‌های بسیار کمتر است.

این صرافی غیرمتمرکز تجمیع‌کننده از سرعت معاملات بالا و هزینه‌های پایین Optimism استفاده می‌کند. Optimistic برای کمک به مقیاس‌پذیری اتریوم ساخته شده، گرچه هنوز در حال توسعه است و به همین دلیل، سرعت معاملات آن به ۰.۶ در ثانیه محدود است. با این حال، با تلاش تیم برای توسعه Optimism، ظرفیت آن به‌طور تصاعدی افزایش می‌یابد. جینگ وانگ، بنیانگذار Optimism در مورد حرکت ۱inch به شبکه گفت:

آشنایی با ذهنیت فنی فوق‌العاده تیم ۱inch بسیار لذت‌بخش بود و اکنون ما مشتاق راه‌اندازی آن در Optimistic اتریوم هستیم. این ادغام بهترین قیمت را در چندین صرافی غیرمتمرکز (DEX) با بالاترین سرعت در Optimistic اتریوم برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

کاربران ۱inch می‌توانند دارایی‌ها را به شبکه راه‌حل لایه ۲ منتقل کنند که با کیف پول‌های متامسک (Metamask) هم سازگار است. امکان واریز در لحظه به Optimistic اتریوم فراهم است، اما برداشت‌ها در ابتدا تا هفت روز به طول می‌انجامد.

بسیاری از پروتکل‌های DeFi برای راه‌اندازی Optimism آماده می‌شوند. یونی‌سوآپ (Uniswap) هم برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی در شبکه به عنوان بخشی از به‌روز‌رسانی نسخه سومش در اوایل سال جاری اعلام کرد.

همکاری نزدیک با یونی‌سوآپ اخیراً توسط مدیر فناوری سوشی‌سوآپ (Sushiswap) جوزف دلونگ مورد انتقاد قرار گرفت و او Optimism را متهم به فعالیت‌های جانبدارانه کرد. در نتیجه، او اعلام کرد که سوشی در آربیتروم (Arbitrum) راه‌اندازی می‌شود. Optimism از آن پس در توییتی به این ادعاها پاسخ داده و ادعا کرده است که یونی‌سوآپ به دلیل مشارکت قبلی‌اش با این شرکت اولویت داشته است.

 

پیشنهاد مطالعه: صرافی غیرمتمرکز (DEX) چیست؟ + معرفی بهترین صرافی‌های غیرمتمرکز

 

Source

https://coiniran.com/?p=47106
دکمه بازگشت به بالا