ایستگاه خبر

راه‌اندازی تجمیع‌کننده‌ی صرافی‌های غیرمتمرکز اتریوم در پالیگان

0x، یکی از مهم‌ترین تجمیع‌کنندگان صرافی‌های غیرمتمرکز اتریوم، در پالیگان فعال شده است.

0x برای اولین بار در سال 2020 رابط برنامه‌نویسی اپلیکیشن خود را با هدف کمک به توسعه‌دهندگان برای جمع‌آوری نقدینگی ازصرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) برتر اتریوم راه‌اندازی کرد. از آن زمان، بیش از 1 میلیون معامله از 250،000 تریدر منحصر‌به فرد انجام شده که حجم معاملات آن بیش از 26 میلیارد دلار است.

رابط برنامه‌نویسی اپلیکیشن 0x در اوایل امسال با زنجیره هوشمند بایننس تلفیق شد و اکنون با پالیگان نیز سازگار شده است. انتقال به شبکه به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا راه‌حل‌هایی ایجاد کنند که از طریق یک رابط بتواند از منابع مختلف به نقدینگی درون زنجیره‌ای دسترسی داشته باشد.

در یک بیانیه مطبوعاتی، 0x تأیید کرد که نقدینگی پلتفرم‌های مختلف DeFi از جملهQuickSwap ،SushiSwap ،ComethSwap ،Curve ، Dodo ،mStable و Dfyn را در بر خواهد گرفت.

پالیگان برای کمک به مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم ساخته شده و الگوریتم اثبات سهام را اجرا می‌کند که می‌تواند تراکنش‌ها را با سرعت بسیار بالاتر و هزینه کمتری نسبت به شبکه اصلی اتریوم انجام دهد. در ماه‌های اخیر، Aave ،Augur ،Sushi ،Curve ،Paraswap و 1inch همه در پالیگان فعال‌اند.

0x می‌گوید این حرکت به پالیگان در انتقال 100000 کاربر بعدی کمک خواهد کرد. همچنین رابط برنامه‌نویسی اپلیکیشن از سیستم  RFQ و دفترهای سفارش باز در آینده پشتیبانی خواهد کرد. در آن مرحله، 0x ویژگی‌های معاملات حرفه‌ای را برای هر صرافی غیرمتمرکز پالیگان که با رابط برنامه‌نویسی اپلیکیشن سازگار است، فعال می‌کند.

پشتیبانی از رابط برنامه‌نویسی اپلیکیشن 0x چند روز پس از راه‌اندازی پالیگان کیت توسعه نرم‌افزار (SDK) توسط پالیگان ارائه می‌شود که به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد زنجیره‌های خود را در شبکه راه‌اندازی کنند.

 

پیشنهاد مطالعه: صرافی غیرمتمرکز (DEX) چیست؟ + معرفی بهترین صرافی‌های غیرمتمرکز

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا