رویدادهای دنیای کریپتو

حضور بیش از صد کارشناس بلاک چین در کنفرانس دیسنت

به دعوت دیسنت، پلتفرم فن آوری بلاک چین، در ششم نوامبر، بیش از صد کارشناس فن آوری بلاک چین در هنگ کنگ گرد هم آمدند تا درباره فن آوری پیشرفته بلاک چین به بحث بنشینند.

به دعوت دیسنت پلتفرم فن آوری بلاک چین، در ششم نوامبر، بیش از صد کارشناس فن آوری بلاکچین در هنگ کنگ گرد هم آمدند تا درباره فن آوری پیشرفته بلاک چین به بحث بنشینند.

هدف این کنفرانس تحت عنوان unchained، کمک به میهمانان برای ارتباط گیری با پیشتازان صنعت بلاک چین و مبتکران رمزنگاری بود. کارشناسان سیستم های پردازش پرداخت، سرمایه گذاران، نمایندگان و گزارشگران پایگاه های خبری مختلف و بسیاری دیگر در این کنفرانس حضور به هم رساندند و فرصتی فراهم شد تا به دور از هیاهوی کنفرانس های معمولی، با ایشان به گفتگو نشست. این فرصتی فراهم کرد برای همکاری جهت طرح ها و ابتکارات آتی. همچنین در این کنفرانس، به دعوت دیسنت، یکی از همکاران کوین ایران نیز به عنوان نماینده این پایگاه خبری، حضور  به عمل آورد.

این کنفرانس، پیشتازان صنعت را گرد آورد تا درباره دامنه متنوعی از موضوعات پیرامون بلاک چین بحث شود از جمله اینکه چگونه این فن آوری می تواند صنعت سرگرمی را از وضعیت کنونی اش نجات دهد و چگونه روی سرمایه گذاری و مبالغ مالی در این صنعت تاثیر بگذارد.

متچ میکالکو (Matej Michalko)، بنیانگذار و رییس دینست، در بحث خود، ضمن بررسی چند مورد استفاده از بلاک چین، جوانب عمیق این فن اوری را شکافت.  آمورت جونز (Amorette Jones)، مدیر عامل شرکت Pivotal Entertainment ، دیدگاه خود را به نسبت به اینکه «بلاک چین چگونه صنعت سرگرمی را نجات خواهد داد» بیان کرد. آمورت به عنوان یکی از طرفداران بازاریابی اینترنتی و ویروسی و نیز سابقه فراوان در براه انداختن حق امتیازهای موفق برای سرگرمی‌های جدید،  فردی شناخته شده است. ارتباطات وی با صنعت سرگرمی همراه با شناخت و مشارکت وی در راهکارهای بلاک چین، بحث و معرفی وی را شنیدنی کرده بود.

یاروسلاو کاچینا (Jaroslav Kacina,)، بنیانگذار و مدیرعامل SophiaTX، بحثی با عنوان «ابتکارات موفقیت آمیز با بلاک چین»، به تفصیل نشان داد که چگونه فن آوری بلاک چین را می توان با مدل های تجاری تلفیق کرد، موضوعی که به جهت ۲۲ سال سابقه کاری در ارائه خدمات فن آورانه و متحول کننده در تجارت درسراسر جهان، در تخصص اوست.

شین وانگ(Xin Wang)، برنامه نویس ATM Chain  درباره «رسانه هوشمند غیرمتمرکز» صحبت کرد. شرکت وی قصد ایجاد یک زنجیره اعتماد بین منتشرکنندگان تبلیغات، تجار و مشتریان را براساس پلتفرم رسانه هوشمند دیجیتالی و غیرمتمرکز دارد.

سخنران دیگر در این برنامه، کالوین فنگ (Kalvin Feng)، مدیرعامل Dragonfly  است که شناخت و بنیش خود را درباره حیطه “صنایع متحول کننده: بلاک چین در صنعت بازی های کامپیوتری” به اشتراک گذاشت. پروژه آنها در چین یک بازار برای بازی ها موبایل است که اکنون بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد.

معاون ریاست یونسکو دکتر شرلی ام.سی یونگ (Dr Shirley M C Yeung)، یک معرفی بسیار جذاب درباره «بلاک چین در ظرفیت سازی و اهداف توسعه پایدار سازمان ملل» ارائه داد. فعالیت دکتر یونگ در نهادهای آموزشی متعدد در کنار شناخت وی از بلاکچین، وی را به یکی از پیشتازان برای پذیرش عمومی بلاک چین تبدیل کرده است.

مدیر شرکت هنگ کنگی Cyberport، دکتر لی جرج لام (Dr Lee George Lam ) بحثی با عنوان «یک چشم انداز سیاست گذار» ارائه داد. سایبرپورت یک جامعه دیجیتالی مبتکر است با مشارکت بیش از ۹۰۰ شرکت دیجیتالی که به حمایت از کارآفرینان و راه اندازان جوان و رشد صنعت دیجیتالی متعهد هستند. آنها متمرکز هستند روی ایجاد روابط کلیدی در فین تک و تجارت الکترونیکی، اینترنت اشیاء، مدیریت داده های عظیم تا راه را برای پیشرفت هنگ کنگ به یک “شهر هوشمند” هموار سازند.

منچ بودا (Matej Boda) بنیانگذار و مدیر اجرایی دیسنت در توضیح گفت: «بلاک چین قدرت این را دارد که در نحوه کسب و کارها و تعامل با یکدیگر تحول ایجاد کند و واقعا جهانی را که می شناسیم تغییر دهد. به همین خاطر Unchained  بسیار مهم است: این کنفرانس برجسته ترین مبتکرین را از سراسر جهان به هم وصل می کند تا بتوانند در شکل گیری آینده این صنعت شگفت انگیز مشارکت کنند.»

کنفرانس Unchained  در هنگ کنگ  در  گردآوری افراد برجسته در جامعه بلاک چین موفق عمل کرده است. یک برنامه تاثیرگذارتر مانند این بی شک به مشارکت جدید و ایجاد پروژه های ابتکاری در آینده یاری خواهد رساند.

 

https://coiniran.com/?p=15769
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x