ایستگاه خبر

کمیسیون اروپا پروژه پایلوت بلاکچین را برای بهبود مقررات ارائه می کند


بازوی اجرایی اتحادیه اروپا در نظر دارد بلاک چین اثبات مفهوم را  ( (proof-of-concept با تمرکز بر روی قوانین ایجاد کند.
طبق پیش نویس تهیه شده از سوی کمیسیون اروپا خطاب به بخش های مختلف اتحادیه از جمله پارلمان اروپا و بانک مرکزی اروپا، این طرح پایلوت بر بهبود دانش و آگاهی نسبت به این فناوری در میان جامعه اتحادیه اروپا تمرکز خواهد داشت.
در پیش نویس مذکور، مورخ ۲۳ مارس، کمیسیون اعلام کرده است که تلاش برای مشاوره عمومی در مورد فناوری های مالی را توسعه می دهد. برنامه ای که به دنبال چگونگی بهبود کارایی و در دسترس بودن بازار است. در این راستا است، که این پیش نویس پایلوت ارائه شده است.
کمیسیون در این طرح نوشته است:
این کار از بودجه ای اختصاصی از سوی پارلمان اروپا استفاده خواهد کرد. این بودجه برای پروژه پایلوتی با هدف تقویت ظرفیت و تخصصِ فنی رگولاتور های ملی در رابطه با تکنولوژی دفترکل توزیع شده است.”
این موضوع که کمیسیون به پروژه های پایلوت کمک کند تعجب آور نیست. در اواسط فوریه، کمیسیون اعلام کرده بود که شروع به اجرای اینگونه آزمایش ها از جمله برنامه های کاربردی بخش عمومی کرده است.

این موضوع که اتحادیه اروپا به تکنولوژی های جدیدی از این دست اهمیت می دهند، در حال پیگیری مسائل مربوط به آن هستند و همچنین برای این تکنولوژی ها بودجه در نظر می گیرد می تواند نشان از اهمیت داشتن این تکنولوژی ها و چشم اندازی از آینده ی روشن آنها باشد.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.Source & Images via coindesk

https://coiniran.com/?p=5281
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x