ایستگاه خبر

پذیرش بیت کوین در مایکروسافت

.شرکت مایکروسافت بیت کوین را به عنوان یک گزینه پرداخت در بازی ها، اپلیکیشن ها و سایر محتوای دیجیتالی که از سوی ویندوز، ویندوز فون و پلتفرم های XBOX انتخاب می شوند، قرار می دهد/در کمتر از ۱۵ دقیقه کاربران می توانند با استفاده از کیف پول دیجیتال خود بیت کوین را جا به جا کنند و این قابلیت بر روی کامپیوترهای رومیزی، گوشی های هوشمند و سایر دستگاه ها نیز قابل استفاده است. / ورود مایکروسافت به اکوسیستم بیت کوین، موج تجاری جدیدی به واحد پول دیجیتال وارد کرده است

 

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،شرکت مایکروسافت بیت کوین را به عنوان یک گزینه پرداخت در بازی ها، اپلیکیشن ها و سایر محتوای دیجیتالی که از سوی ویندوز، ویندوز فون و پلتفرم های XBOX انتخاب می شوند، قرار می دهد. این شرکت هنوز هیچ اطلاعیه رسمی در باره این یکپارچه سازی پول دیجیتال منتشر نکرده است اما در یک صفحه توضیح داده است که طرفداران پول دیجیتال بیت کوین می توانند با استفاده از رمزنگاری ارز، به حساب کاربری خود در مایکروسافت پول واریز کنند.

شرکت مایکروسافت می گوید فقط در کمتر از ۱۵ دقیقه کاربران می توانند با استفاده از کیف پول دیجیتال خود بیت کوین را جا به جا کنند و این قابلیت بر روی کامپیوترهای رومیزی، گوشی های هوشمند و سایر دستگاه ها نیز قابل استفاده است. سقف مبلغ پول دیجیتال قابل جا به جایی به این روش، ۱۰۰۰ دلار است.
سرویس مذکور توسط شرکت پردازنده Bitpay راه اندازی شده است و در حال حاضر در دسترس کلیه کاربران در ایالات متحده قرار دارد و آن ها می توانند با انتخاب فروشگاه های آنلاین مایکروسافت روزانه تا سقف ۱۰۰۰ دلار را جا به جا کنند. شرکت مایکروسافت با شفافیت بیان می کند که این امکان وجود ندارد که  با استفاده از بیت کوین از کالاها و خدمات مایکروسافت «به صورت همزمان» خرید انجام دهند.
اریک لوکارد، معاونت فروشگاه جهانی مایکروسافت می گوید : « کاربرد واحدهای پول دیجیتالی نظیر بیت کوین، با این که هنوز جریان اصلی پرداخت ها نمی باشد، در میان طرفداران خود در حال گسترش است. ما انتظار داریم این گسترش همواره ادامه یابد و به مردم امکان انجام خرید کالاها و خدمات ما را نیز بدهد و ما در لبه جلویی حرکت این روند قرار بگیریم.»
بیل گیتس، رئیس مایکروسافت در حمایت از بیت کوین به عنوان بخشی از کار خود برای هدایت فرایندهای مالی و شمول مؤسسه «بیل اند ملیندا گیتس» صحبت می کند.

ورود مایکروسافت به اکوسیستم بیت کوین، موج تجاری جدیدی به واحد پول دیجیتال وارد کرده است و این موج توسط سایر شرکت های تکنولوژی معتبر مانند Dell و فروشگاه های تجارت الکترونیکی مانند Overstock گسترش می یابد.

شواهد بیشتری که حاکی از انتقال بیت کوین به جریان اصلی مالی است نشان می دهد این سرویس ، از سوی دایره راه اندازی مالی مصرف کنندگان  مورد درخواست مواقع شده که بر همین اساس پل کمپ، رئیس سابق بخش تراکنش های جهانی از جی پی مورگان،به عنوان مدیر ارشد مالی انتصاب شده است.

منبع : http://finextra.com/

 

https://coiniran.com/?p=12346
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x