ایستگاه خبر

پذیرش بیتکوین توسط مسئولان اجرایی سوئد برای بازپرداخت دیون

یک مقام رسمی اجراییِ کشور سوئد گفت، بیتکوین یک قابلیت جدید است و عامل دستیابی به روش های نوین جهت رفع مشکلات خواهد بود. بیتکوین همچنین می تواند برای کاربران خود، به عنوان یک سیستم پرداخت جایگزین عمل کند.

Johannes Paulson (مسئول ارتقاء کارایی در قوه مجریه سوئد) در ادامه گفت: “این امکانات نه تنها در زندگی واقعی بلکه در فضای مجازی نیز قابل مشاهده است. همه ما معمولا برای انجام معاملات با سیستم بانکی در ارتباط هستیم اما این یک مزیت متفاوت است و به روش مخصوص خود، اطمینان خاطری را فراهم می کند که تاکنون وجود نداشته است.” به همین دلیل، به نظر می رسد سیستم اجرایی سوئد، احتمالا به پذیرش بیتکوین به عنوان روشی برای تسویه حساب بدهی های شهروندان روی خواهد آورد.

برگزاری مزایده برای واگذاری کوین ها به شهروندان

با این حال، کوین هایی که بابت پرداخت بدهی ها از شهروندان دریافت می شود، تحت تصرف دولت باقی نخواهد ماند. یک مرجع اجرایی ادعا کرد، ۰٫۶ بیتکوین ، معادل ۲۳٫۰۰۰ کرون سوئد یا ۲۸۵۰ دلاردر زمان دریافت ارزش دارد. هر چند، کوین های ارائه شده در مزایده، به بالاترین قیمت پیشنهاد شده واگذار خواهد گردید. یک مقاله Business Insider  به این موضوع اختصاص دارد:

“در تاریخ ۱۲ اکتبر، فرصتی برای عموم مردم وجود خواهد داشت که از طریق شرکت در یک مزایده آنلاین، با درخواست بیتکوین به بالاترین قیمت از این ارز دیجیتالی بهره مند شوند.”

به گفته مسئولان، با توجه به اینکه هیچ زیرساخت تحریم کننده ای برای قبول بیتکوین در پس اندازها وجود ندارد، این مزایده برگزار خواهد شد.

علاوه بر این مسئولان، به درستی و با در نظر گرفتن جرائم مرتبط با بیتکوین اعلام کردند که به دلیل عدم دسترسی آسان به کیف پول و به خاطر نداشتن دانش کافی در مورد همه جرائمی که از طریق انجام تراکنش ممکن است اتفاق بیفتد، سوء استفاده از آن به سادگی امکان پذیر نمی باشد. با در نظر گرفتن این مسئله مادامی که اشخاص، راضی به تسویه بدهی خود با بیتکوین به مسئولان باشند، دسترسی به آن امکان پذیر خواهد بود.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.source

https://coiniran.com/?p=14324
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x