ایستگاه خبر

وزیر روس: نادیده گرفتن دنیای ارز های رمزنگاری شده، ممکن نیست!

یکی از وزیران دولت روسیه، بر خلاف این ایده که ارز های دیجیتالی باید تحریم شوند، گفته است که این تکنولوژی را نمی توان نادیده گرفت. Mikhail Abyzov، که به عنوان وزیر دولت در سال ۲۰۱۲ انتخاب شد، این هفته در مصاحبه ای با خبرگزاری RIA، به بیان این دیدگاه پرداخت. او اظهار داشت، تصمیم گیری در این خصوص به زودی اتفاق خواهد افتاد.

به گفته Abyzov، آنچه که اهمیت دارد، تغییر موضع از انکار و رد ارز های دیجیتالی به یک موقعیت عاقلانه در چارچوب قوانین نظارت کننده دقیق است؛ به نظر من، ما باید ارز های دیجیتالی را به عنوان یک ابزار مالی به رسمیت بشناسیم و به دقت آن را مدیریت کنیم تا فشار بیش از حد، خودِ تکنولوژی را از بین نبرد.

Abyzov که تجربه مدیریت E4 (یکی از بزرگترین شرکت های مهندسی روسیه) را نیز در کارنامه دارد، بیان داشت که توسعه این تکنولوژی باید مورد حمایت قرار گیرد؛ چه در حیطه ارز های دیجیتالی باشد، چه در سایر حوزه های فناوری بلاکچین.

وی افزود: «به نظر من بخش فناوری در روسیه دارای پتانسیل بالایی است. اکنون، گفتن اینکه قرار است ساخت یک کریپتو پیاده سازی شود یا تکنولوژی های مالی یا غیر مالی دیگری اتفاق بیافتد، کار ساده ای نیست. اما آنچه که ضرورت دارد، گسترش و حمایت از چنین ابتکاراتی ست».

روی هم رفته، آقای Abyzov، آخرین مدیر ارشد دولت روسیه است که با لحن سازنده ای در خصوص فعالیت در فضای مبادله ارز های دیجیتالی سخن می گوید. هفته گذشته Anton Siluanov ، وزیر پول و امور مالی روسیه اظهار داشت که جایی برای ممنوعیت ارز های دیجیتالی در این کشور وجود ندارد.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.source : coindesk

https://coiniran.com/?p=8202
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x