ایستگاه خبر

وزارت بازرگانی آمریکا بلاکچین را در نشست واشنگتن بررسی می کند

 

آیا بلاکچین قابلیت متحول نمودن دنیای حق چاپ دیجیتال را دارد؟

این پرسش یکی از سوال های اساسی بررسی شده در طول نشست روز گذشته بود که با همکاری وزارت بازرگانی آمریکا و چند سازمان دولتی برگزار گردید.

این اجلاس که در واشنگتن DC برگزار شد، در آن برگزارکنندگان، نمایندگان تجاری و اعضای شرکت های نوبنیان حضور داشتند که آینده مدیریت حق چاپ با استفاده از سیستم های نسل بعدی را مورد بحث قرار دادند. در آن جا، بلاکچین به عنوان یک موضوع جالب توجه و یک راه حل بالقوه برای شرکت کنندگان مطرح بود.

یکی از طرفداران مؤثر این تکنولوژی، جورج هووارد از کالج موسیقی برکلی بود، که به عنوان دانشیار مدیریت مشغول به کار می باشد و عضو مبتکران موسیقی آزاد می باشد که کاربرد های بلاکچین را در کاربرد های خود به همراه شرکت هایی مانند اینتل بررسی می کند.

در بخش اول، هووارد با نگرشی مثبت درباره این تکنولوژی صحبت می کند، سپس ازبلاکچین به عنوان پایه ای برای ابزارهای گسترده برای ایجاد یک لایه پشتیبان برای اطلاعات مربوط به وضعیت کنونی، یاد می کند.

او با این اظهارات ادامه داد که:

“ما مسلماً در دنیای پیتزاگیتِ بعد از واقعیت زندگی می کنیم، جاییکه منبع ثانویه دیگری لازم است تا به شما بگوید “شما چه کسی هستید؟””

در میان شرکت کنندگان در ادامه نشست، ناتان لندز قرار داشت که یکی از بنیان گذاران و مدیر اصلی بخش مدیریت در یک شرکت نوبنیان به نام Blockai بودکه از بلاکچین بیتکوین برای ایجاد حق چاپ برای تصاویر استفاده می نمود.

” ایده چیزی که ما می سازیم این است، به محض این که کسی چیزی را ایجاد می کند، با هر ابزاری که آن را ساخته است، به صورت خودکار ما آن را در بیت کوین زنجیره بلوکها ثبت می کنیم “،

این نشست آخرین موردی است که در آن سازمان های دولتی آمریکا چگونگی تاثیرگذاری بالقوه تکنولوژی بلاکچین بر اجزاء تشکیل دهنده آن را مورد بحث قرار دادند و آن را با صدور احکامی پوشش دادند.

در ماه گذشته، بورس اوراق بهادار آمریکا (SEC) نشستی در رابطه با این تکنولوژی برگزار نمود و امسال تا این موقع IRS و CFTC در گفتگوهای مربوط به این صنعت حاضر شده اند.

https://coiniran.com/?p=4019
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x