ایستگاه خبر

همکاری بنیانگذار و مدیرعامل DECENT با دانشکده Gratia Christian هنگ کنگ

ژنو، ۱۳سپتامبر ۲۰۱۷: بنیانگذار و مدیرعامل DECENT به کالج Gratia Christian (GCC) در هنگ کنگ جهت آموزش و همکاری پژوهشی در یک برنامه جدید بلاکچین و فناوری خلاقانه پیوست. یادداشت تفاهم با DECENT توسط دکتر Shirley Yeung اتفاق افتاد که سرپرست دانشکده کسب و کار برای تجسم اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (UNSDG)، کیفیت آموزش و نوآوری با اصول سازمان ملل برای آموزش مدیریت مسئولیت (PRME) است. توافق برای همکاری مدیرعامل و موسس DECENT یعنی Matej Michalko و دانشکده GCC یک همکاری سودمند از دید هر دو طرف است.

Matej Michalko از سال ۲۰۱۱ بصورت گسترده ای در زمینه بیتکوین و فناوری بلاکچین مشغول به کار بوده و سازماندهی و ایفای نقش مدیرعامل در بسیاری از کنفرانس های مربوط به بیتکوین، ارزهای رمزنگاری شده و بلاکچین در سراسر دنیا را بر عهده داشته است. بعنوان مدیرعامل DECNT که پلتفرمی مبتنی بر بلاکچین و با هدف ایجاد تحولات بزرگ در صنعت رسانه و به اشتراک گذاری محتوا است، وی تجربه های بسیار گسترده و فراوانی دارد که او را به فردی ارزشمند نزد دانشکده Gratia Christian که بدنبال آماده کردن و آموزش جوانان نسبت به مزایای این فناوری نوظهور است تبدیل می کند.

این دانشکده پیشنهاد ادغام ایمان مسیحی و آموزش آکادمیک را دارد که در هیچ موسسه آموزشی دیگری وجود ندارد و بر اهمیت توسعه فکری تاکید دارد. GCC یک موسسه آموزش عالی در هنگ کنگ است که ایمان مسیحی و ارزش های پایه ای را به زیرساخت اصلی برنامه های آکادمیک تبدیل می کند که بر تعهد، فروتنی، همبستگی، یکپارچگی، انعطاف پذیری، خدمت و کار گروهی تمرکز دارد.

Michalko دانش خود درباره سیستم های بلاکچینی و فناوری های نوآورانه را با ذهن های جوان به اشتراک می گذارد. در همین حال GCC همکاری تحقیقاتی خود را برای انواع برنامه ها گسترش می دهد و آموزش های بیشتر، آموزش های مشترک و روش های مشاوره را در برنامه درسی خود می گنجاند. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، این همکاری از اکتبر امسال شروع خواهد شد.

به کمک این فعالیت، دانش آموزان در سراسر جهان می توانند درباره بلاکچین و سایر فناوری های جدید آگاهی پیدا کنند. DCENT قصد دارد تا به قاره های دیگر نیز راه پیدا کند و در راه آموزش ذهن های جوان کمک کرده و همکاری داشته باشد.

درباره DECENT
DECENT (دیسنت) یک پلتفرم توزیع محتوای دیجیتالی بر پایه بلاکچین است که شفافیت و عدالت بیشتری را به صنعت رسانه می آورد. DECENT به هنرمندان اجازه می دهد تا خود به توزیع هر نوع از محتوا بصورت آنلاین اقدام کنند و دیگر مجبور به منتظر ماندن برای دریافت مبلغ نباشند و یا نیازی به پرداخت هزینه های گزاف و کارمزدهای بالا نداشته باشند. هدف توسعه ای DCENT باعث انقلابی در توزیع داده، صرفه جویی در پول سازندگان محتوا و داشتن کنترل بیشتر بدون خدشه دار کردن امنیت می شود.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود. 

https://coiniran.com/?p=8154
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x