مقالات عمومی

هدف شبکه Decent: انقلاب در توزیع اطلاعات آنلاین

Decent یک شبکه توزیع محتوای غیرمتمرکز است که متن باز بوده و از بلاک‌چین برای تضمین امنیت بهره می‌برد. شبکه Decent امکان انتشار هر محتوای دیجیتالی را ورای هر مرزی میسر می‌سازد. قصد این پروژه ایجاد انقلابی در توزیع اطلاعات در اینترنت است.

 

جهت نیل به این منظور، Decent قصد ایجاد یک سیستم جهانی کاملا قابل اعتماد و یکپارچه از توزیع محتوای دیجیتالی را دارد که در آن جریان ارتباطات با مکانیزم بلاک‌چین تضمین و تثبیت می‌شود. شبکه Decent با توجه به توسعه پایدار و منعطف، زیربنایی از سیستم‌ها ایجاد کرده که در پیوند با هم بوده و استانداردهای بین‌المللی هوشمندانه‌تری را برای توزیع محتوای امن، کارآمد و مقرون به صرفه برقرار می‌کند.

 

شبکه Decent یک سیستم مستقل از توزیع اطلاعات است. Decentبه لطف فرآیند به اشتراک گذاری اطلاعات و حذف شخص ثالث از تعاملات، کنترل کامل خود را روی کارآیی شبکه حفظ می‌کند. بنابراین این شبکه سرعت انتقال بالا و قابل اعتماد را تضمین می‌کند. Decent به عنوان یک شبکه منحصر به فرد که بر مکانیزم بلاک‌چین استوار شده است، بی‌آنکه وابسته یا محدود به ویژگی‌های نرم افزارهای دیگر باشد، بهترین راهکار را ارائه می‌دهد.

 

Decent برای سه دسته از افراد کاربرد دارد:

مولفین: نویسندگان، تولیدکنندگان موسیقی و … (به طور کلی تولیدکنندگان محتوا)

مصرف‌کنندگان: خوانندگان، شنوندگان و … (مصرف کنندگان محتوا)

ناشرین: استخراج کنندگان

Decent چند لایه کارکردی دارد. با اینکه مولفین محتوا را تولید و آن را در شبکه بارگذاری می‌کنند، اما این ناشرین هستند که عنصر کلیدی در حفظ و اجرای شبکه Decent هستند. Decent از مکانیزم اصلاح شده به نام اثبات سهام (POS یا Proof of Stake) استفاده می‌کنند تا به اجماع بین گره‌های (node) متعدد در شبکه دست یابد. این مبتنی بر سهام نسبت فضا/زمان است که از سوی ناشرین (یا استخراج کنندگان) و زمانی که سی پی یوی آنها برای توزیع کلیدها صرف می کنند، فراهم می‌آید.

راهکار اصلی بلاک‌چین است. چندین فرآیند و نقل و انتقالات مربوطه برای موارد استفاده مانند انتشار محتوا، خرید محتوا و ارائه بازخورد، طراحی و تنظیم شده‌اند. رمزنگاری زیرین همه چیز را امن می‌سازد، فقط کافی است از به اشتراک‌گذاری کلید رمزگشایی، اثبات دانایی صفر و غیره نام برد.

Decent Software Sale فرصتی است که فقط یکبار در اختیار شما قرار می گیرد تا یک عنصر اصلی در بلاک‌چین یعنی آینده رسانه غیرمتمرکز باشید. به این انقلاب دیجیتالی بپیوندید و به Decent کمک کنید تا پلاتفرم مستقل انتشار خود را برای همگان در سراسر دنیا ایجاد کند.

 

Decent Software Sale یک نقطه عطف در تکامل شبکه Decent است که شبکه را ماهیتا غیرمتمرکز می سازد و عرصه ای برای پیشرفت بیشتر فراهم می‌آورد. از روند Software Sale در ابتدا برای تامین مالی جهت انتشارDecent در آینده، بهینه سازی پروتوکل و حفظ آن، استفاده خواهد شد.

۱,۰۰۰,۰۰۰ DCT – Promotion Bounties

۳,۰۰۰,۰۰۰ DCT – Pre-software Sale Marketing

۳۵,۰۰۰,۰۰۰ DCT – DECENT Foundation

 

DCT به افراد و سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا محتوای دیجیتالی را بدون تاثیر شخص ثالث و هر محدودیت دیگری، خرید و فروش کنند یا به اشتراک بگذارند. این همچنین به محافظت از اسپم و استخراج کنندگان یا seeder ها (درDecent به ناشرین معروف است) کمک می‌کند. DCT فقط یک ارز دیجیتالی نیست بلکه سوخت محرکی برای شبکه و ابزار نرم افزاری است که باعث می شود Decent کار کند.

بعد از راه اندازی نسخه نهایی شبکه Decent، ژتونها مطابق سهام خریداری شده از Software Sale بین خریداران پخش می شوند. مقدار مشخص ژتون ها به صورت زیر تخصیص داده شده اند:

۱,۰۰۰,۰۰۰ DCT – Promotion Bounties

۳,۰۰۰,۰۰۰ DCT – Pre-software Sale Marketing

۳۵,۰۰۰,۰۰۰ DCT – DECENT Foundation

ارزش اولیه DCT همزمان با پیشرفت Software Sale افزایش خواهد یافت. این بدان معناست که افرادی که زودتر اقدام به خرید کنند، ارزش بیشتری در ازای آنچه خریده اند دریافت کرده و پاداش های بیشتری در اختیار خواهند گرفت.

  • ارزش ETH مطابق نرخ برابری BTC به ETH با قیمت رایج تعیین می شود. در حال حاضر، تنها ارزش BTC معلوم است. اطلاعات بیشتر بزودی خواهد آمد.

برای پیش خرید و شرکت در ICO به این لینک مراجعه نمایید. 

 

شبکه DECENT همواره در حال تکامل است! گوش به زنگ بمانید و با پیوستن به خبرنامه Decent یا Decent Bitcointalk thread از آخرین اخبار مطلع باشید.

https://coiniran.com/?p=2890
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x