ایستگاه خبر

مایکروسافت خدمات زنجیره بلوکها آزور را در هند راه اندازی می کند

 

مجموعه بزرگ مایکروسافت زنجیره بلوکها خود را به عنوان یک سرویس (BaaS) در هند راه اندازی نمود تا پاسخی برای مشتریان خود در فضای ابرِ اطلاعات آزور فراهم آورد.

در پی اعلامیه امروزِ این شرکت، مشتریان مایکروسافت آزور می توانند تنها با یک کلیک بر روی نرم افزار زنجیره بلوکهای ساخته شده به عنوان راه حلی برای شرکاء، تبلیغات خود رو انجام بدهند.

پیتر گارتنبرگ، مدیر بخش عمومی این کسب و کار و گروه مشارکت کننده در مایکروسافت در بیانیه ای اعلام نمود:

در هند دسترسی به ماکروسافت آزور BaaS از مناطق محلی، مرکز داده ها با مقیاس بزرگ به اتخاذ زنجیره بلوکها در بخش های تنظیم کننده مانند بانکداری و خدمات مالی، بیمه و امور مربوط به سلامت و نیز همچنین در دولت کمک خواهد کرد.

شرکای فعلی ارائه دهنده راه حل زنجیره بلوکهای مایکروسافت شامل EthCore، موتور زنجیره بلوکهای Emercoin، STRATO BlockApps،Chain و Ether.Camp در میان سایر موارد به چشم می خورند.

همانطور که در آوریل ۲۰۱۶ گزارش گردید، زبان برنامه نویسی Ethereum، با ویژوال استودیو مایکروسافت ترکیب شده و کار را جهت توسعه زنجیره بلوکهای غیرمتمرکز ساده تر کرده است.

این اعلامیه در طی روزهایی که بخش خدمات KPMG به همراه مایکروسافت در هند برای ارائه راه حل با استفاده از زنجیره بلوکها در هند برای مشتریان قبلی بودند، صادر گردید. توسعه دیگری که در هندوستان در فضای مربوط به زنجیره بلوکها مشاهده گردید مربوط به شرکت فنی بزرگ دیگری به نام IBM به همراه گروه ماهیندرا می باشد که از زنجیره بلوکها برای ارائه راه حلی برای تامین زنجیره مالی در این کشور استفاده نمودند.

در نوامبر ۲۰۱۵ مایکروسافت تکه های زنجیره ای را به عنوان یک سیستم خدمت رسانی راه اندازی نمود و تاکنون چندین شریک به بسترالکترونیکی خود افزوده است.

 

https://coiniran.com/?p=4022
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x