رانان | 2016.10.18

معرفی سایت سرویس دهی "کوین مپ ایران"

بيتكوين يك روش پرداخت جهانى و غير متمركز است كه با سرعتى چشمگير در حال رشد و فراگير شدن در سراسر جهان است و البته كه ايران نيز از اين قاعده مستثنا نيست. با توجه به تحريم ها و اعمال محدوديتهاى مالى و بانكى از جانب دول غربى بر ايران، راهكار پرداخت بيتكوين با استقبالى گسترده از جانب مردم مواجه شده است. به دليل جديد بودن اين روش پرداخت نياز به يك پايگاه اطلاعاتى براى كمك به كاربران در شناسايى فروشگاه ها و صرافى هايى كه بيت كوين مي پذيرند، كاملا محسوس است. سايت کوین مپ ایران coinmap.ir اين نياز را برطرف كرده است.
کوین مپ ایران يك پلتفرم اطلاع رسانى بيتكوين است كه به كاربران كمك مي كند تا بتوانند نزديك ترين فروشگاهها يا صرافى هايى كه بيت كوين مي پذيرند را پيدا كنند.
اين برنامه مانند بسيارى از برنامه هاى نقشه ياب ديگر با نمايش دادن مراكز پذيراى بيتكوين، تراكم و تمركز جمعيتى كه از بيت كوين استفاده مي كنند را نمايش ميدهد. مثلا اگر شما در شهر شيراز زندگى مي كنيد با مراجعه به اين سايت مي توانيد از محل فروشگاههايى كه بيت كوين مي پذيرند مطلع شويد و با بررسى نقشه مطمئن شويد كه در كدام مناطق يا خيابانها فروشگاههاى بيشترى وجود دارند كه بيت كوين ميپذيرند.
اين سايت فرصت بسيار خوبى را به صاحبان كسب و كارهاى كوچك مى دهد تا با مشخص كردن فروشگاه خود در نقشه اقدام به اطلاع رسانى و جذب مشترى هاى علاقمند به پرداخت با بيتكوين نمايند.
با هم نگاهى مى اندازيم به خدماتى كه وبسايت coinmap.ir به كاربران ارائه ميدهد:

-کوین مپ ایران استارتاپی است که تلاش می کند تا به راحت ترین شکل ممکن، پذیرنده های ديجى ارزها را در نزدیکی محل سکونت خود پیدا کنید.

-اگر از فعالان جامعه ديجى ارزها هستید، می توانید با اشتراک محل فعالیت خود روی نقشه به دیگر افراد که در نزدیکی شما حضور دارند جهت برقراری ارتباط کمک کنید.

-اگر به کار مایینیگ مشغول هستید می توانید در این وبسایت با درج آگهی رایگان جهت جذب سرمایه گذار، شریک کاری و یا دادن مشاوره به دیگر افراد علاقه مند کمک کنید.

-اگر فروشگاهى داريد(اينترنتى و غير اينترنتى) یا صاحب کسب و کاری هستید و مایل به دریافت بيت كوين يا ساير ديجى ارزها در ازاى كالا و خدمات خود هستید، می توانید با نمایش محل کسب و کار خود روی نقشه به مشتری های بالقوه خود کمک کنید تا بتوانند شما را راحت تر پيدا كنند.

-گروه ها، کمپین ها و یا رويدادهای گرد هم آیی برنامه نویسان و سرمایه گذاران ديجى ارزها روی نقشه کوین مپ یک ایده بسیار خوب برای جذب و تجميع افراد و ايده ها دریک محل برای به اشتراک گذاری اطلاعات و مشاوره است.

-به اشتراک گذاری محل معامله گران ديجى ارزها برای افراد و یا شرکت هایى که به عنوان صرافى عمل کرده و برای تبادل ارز الکترونیکی و معاوضه آنها با پولهاى فيات فعالیت می کنند، می تواند کیفیت کاری و اطمینان عمومی را افزایش دهد.

-در وبسایت کوین مپ قابلیت هایی نظیر امتیاز دهی به افراد و ثبت نظرات در نظر گرفته شده تا کاربران بتوانند سايرین را از نوع کیفیت و خدمات آگهی دهنده مطلع کنند.

-کوین مپ به صورت رایگان فعالیت می کند و در ازاى خدمات هیچ گونه وجهی دریافت نمى كند و از هیچ كدام از صرافی هاى ديجى ارزها و یا نهاد خاصی دنباله روی ندارد و مصمم است تا باایجاد فضایی مناسب برای کاربران، آنها را به سوی نزدیک ترین پذیرنده ديجىارزها راهنمایی کند.

-ثبت آگهی در این سایت بسیار ساده و كاربر پسند در نظر گرفته شده و شما می توانید بعد از ثبت برای ویرایش بهتر با مدیریت سایت تماس بگیرید.

در پايان بايد به اين نكته اشاره كرد كه با گسترش استفاده عمومى از بيت كوين و ديگر ديجى ارزها ارائه خدمات و آموزش مي تواند به كاربران كمك كند تا شناخت كافى اقدام به كسب درآمد و انجام معاملات در اين بازار نمايند.