ایستگاه خبر

عملکرد بهتر Litecoin از همه رمزارزهای شناخته‌شده

Litecoin (LTC) پس از ماه‌ها در حاشیه بودن، اکنون در حال افزایش قیمت است و در 5 روز گذشته تقریبا 19 درصد رشد داشته است. این رمزارز پس از افزایش سرمایه در بازار به 4.129 میلیارد دلار، اکنون از Bitcoin SV (BSV) در CoinMarketCap پیشی گرفته است.

قدم‌های کوچک
LTC طی 24 ساعت گذشته 3 درصد افزایش یافته است. گرچه این یک افزایش قیمت نسبتاً متوسط ​​است، باعث شد لایت کوین در طی یک روز نسبتاً آرام برای بازار کریپتو بهترین عملکرد را در میان ۱۰ رمزارز اول داشته باشد. BSV ریزش قیمت داشته و 2.1 درصد از ارزش خود را از دست داده است. بیت کوین و اتریوم نیز در زیر خط اصلی قرار دارند.

بیشتر بخوانید: || کیف پول لایت کوین – معرفی 9 کیف پول برتر لایت کوین ||

ETH و Chainlink (LINK) به ترتیب 129 درصد و 735 درصد سود کسب کرده‌اند. BSV 61.68 درصد رشد داشته است. البته LTC هنوز هم به بالاترین قیمتی که در 19 دسامبر 2017  داشت، نرسیده است.

پذیرش هشتادوسه ‌درصدی Litecoin در SegWit
در خبرهای دیگر، لی، خالق Litecoin، اخیراً به 821،100 دنبال‌کننده خود در توییتر گفت که درصد معاملات انجام شده از Segregated Witness (Segregit Witness) (Segregit Witness)، پروتکلی که باعث افزایش معاملات با افزایش ظرفیت بلوک می‌شود، در بلاکچین Litecoin به 80 درصد رسیده است. برای مقایسه، فقط 50 درصد از پرداخت‌های بیت کوین به این فناوری متکی هستند.
لی معتقد است که عدم تمایل Blockchain.com، یکی از محبوب‌ترین کیف‌پول‌های بیت کوین، برای اتخاذ SegWit دلیل اصلی این اختلاف است، اما مدیر عامل این شرکت، پیتر اسمیت، آن را یک انتخاب می‌نامد که می تواند به ضرر بیت کوین تمام شود.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا