ایستگاه خبر

شبکه DECENT معرفی می کند: ATMChain

شبکه DECENT (دیسنت) با افتخار و خوشحالی یک برنامه شخص ثالث جدید به نام ATMChain را معرفی می کند که بر روی پروتکل DECENT توسعه یافته است. انتظار می رود که ICO (آی سی او) آن به زودی اعلام شده و در ادامه، برنامه راه اندازی و اجرا شود.

ATMChain کاربردی جدید از فناوری رو به گسترش بلاکچین است که بر اساس آن هم ساخته شده است. ATMChain یک “اکوسیستم رسانه دیجیتالی” قابل اعتماد، باز و هوشمند است که تمرکز آن بر بهبود و تسهیل تراکنش ها و تبادل معیارها بین تبلیغ کنندگان و بینندگان است.

سازندگان تبلیغات می توانند تبلیغات خود را منتشر کنند، در حالی که ATMChain آن را توزیع می کند و به سایت هایی که این محتوا را تبلیغ می کنند پاداش می دهد؛ همچنین در ادامه به بازدیدکنندگان این تبلیغات بخاطر توجه و دقتشان نیز پاداش می دهد و داده ها را بر میگرداند.

در حال حاضر تبلیغ کنندگان در هدف قرار دادن مخاطب مناسب دچار مشکل هستند و معمولا هزینه ای که برای تبلیغاتشان پرداخت می کنند موثر نیست چرا که تبلیغات در جایی ناکارآمد و بی فایده قرار می گیرند. با ATMChain، بازدید کنندگان برای مشاهده تبلیغات انگیزه مالی دارند، ارائه دهندگان سایت ها برای میزبانی از محتوای تبلیغات پاداش دریافت می کنند و آژانس های تبلیغاتی داده های بهتری را در کنار ارائه تبلیغات به همان روش سنتی ولی با هزینه کمتر دریافت می کنند؛ تمام این امکانات با تراکنش های رایگان شخص ثالث، که از طریق DECENT Blockchain ارائه می شود امکان پذیر شده است. برنامه ATMChain بر این است که از چندین توکن رمزنگاری شده استفاده کند تا از این طریق بتواند به اندازه گیری و گردش ارزش در اکوسیستم دست یابد و در نتیجه پرداخت ها بتوانند با سرعت بالا و بصورت آنی و همچنین با اعتمادی تضمین شده، اتفاق بیافتد.

استفاده از فناوری زیرساختی بلاکچین به ATMChain اجازه می دهد که خدماتی نظیر قراردهای هوشمند، فعال کننده های قرارداد هوشمند، انتقال سود بصورت خودکار، داده های روی زنجیره، نمایش داده ها و غیره را ارائه کند. همچنین برای تحلیل تاثیرات رسانه یا گزارشات داده ها، اعتماد و امنیت لازم را به همراه شفافیت فراهم می کند.

Kevin Yan، طراح اصلی ATMChain می گوید:« DECENT بعنوان پروتکل زیرساختی ATMChahin نه تنها سنگ زیربنای آن است، بلکه یک بلاکچین سریع و تنومند است که باعث ترقی قابل توجهی در محصولات ما از لحاظ پشتیبانی فناوری می شود».

Matej Michalko، موسس و مدیرعامل DECENT می گوید:« پذیرش فناوری ما توسط ATMChain یک نشانه دیگر از این موضوع است که شبکه DECENT زیرساختی عالی را برای هر برنامه و کاربرد ثالث فراهم می کند؛ این کاربردها ممکن است که ایده های خوبی باشند اما برای به ثمر رسیدن ممکن است نیاز به یک بلاکچین قوی داشته باشند».

درباره ATMChain

ATMChain یک پلتفرم اکوسیستم مبتنی بر فناوری بلاکچین با تمرکز بر تبلیغات رسانه ای است. هدف این پروژه، کمک به تبلیغ کنندگان برای مشخص کردن و دسترسی کارآمدتر به بازدیدکننده موردنظر و همچنین پاداش دادن به آن ها بصورت مستقیم از طریق بلاکچین برای افزایش مخاطب و بدست آوردن معیارهای بهتر است.

درباره DECENT

DECENT یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین برای توزیع رسانه دیجیتالی است که با هدف افزایش شفافیت و عدالت در صنعت رسانه طراحی شده است. DCENT به هنرمندان اجازه می هد تا هرنوعی از محتوا را به راحتی بصورت آنلاین توزیع کنند، بدون آنکه لازم باشد تا برای پرداخت منتظر بمانند و یا کارمزدهای بالا بپردازند. بلاکچین توسعه یافته DECENT، باعث انقلابی در توزیع داده ها، صرفه جویی در پول سازندگان محتوا و دادن دسترسی بیشتر به آن ها بدون وارد کردن خدشه ای در امنیت می شود.

 

 

https://coiniran.com/?p=7699
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x