ایستگاه خبر

دولت سوئد به منظور فروش بیتکوین با قیمت بالاتر، مزایده برگزار کرد

یک نهاد دولتی در سوئد که وظیفه دریافت و جمع آوری بدهی ها را بر عهده دارد، موفق به برگزاری یک مزایده بیتکوین بالاتر از قیمت بازار شد.  پیش از این، خبری مبنی بر اجرای چنین کاری در آینده منتشر شده بود: پذیرش بیتکوین توسط مسئولان اجرایی سوئد برای بازپرداخت دیون

برای اولین بار در هفته گذشته Kronofogden (یک نهاد اجرایی در سوئد) اعلام کرد: دولت سوئد قصد دارد مقدار ۰٫۶ بیتکوین را (که تقریبا ۳۲۰۰ دلار و ۲۳۰۰۰ کرونر بوده) به فروش برساند. اگرچه این نهاد منبع بیتکوین را فاش نکرده اند، اما گزارش های محلی ادعا می کنند، Kronofogden این رمز ارز را از یک ارزیابی بدهی یک شرکت به دست آورده است.

Johannes Paulson توسعه دهنده بخش عملیات Kronofogden با بیان این مطلب که دارایی ها به پول های موجود در حساب های بانکی و یا ماشین های موجود در جاده ها (اموال فردی افراد) محدود نمی شود، گفت:  ما در جهان دیجیتال زندگی می کنیم و در حال حاضر باید به دنبال دارایی در کامپیوتر ها و هارد درایو و همچنین تلفن ها و وب سرویس ها باشیم.

 

بنا بر گزارش نشریه سوئدی Digital Di، دولت موفق به برگزاری یک حراج رمز ارز در روز پنج شنبه برای همان مقدار از بیتکوین کش هم شده است. در این روز (پنج شنبه)، قیمت بیتکوین و بیتکوین کش در بازار اوراق بهادار معادل ۲۹۰۰۰ کرونر بوده است. برنده این مزایده یک خریدار ناشناس بود که مبلغ ۴۳۰۰۰ کرونر معادل ۶۸۰۰ دلار بابت آن ها پرداخت کرد. این مبلغ با توجه به قیمت این ارزها در بازار، قابل توجه است.

 

دولت سوئد به یک لیست در حال رشد از نمایندگی های دولتی در زمینه ی فروش بیتکوین به صورت مزایده ی عمومی ملحق شده است. این لیست شامل وزارت دادگستری آمریکا، نهاد مدیریت دارایی (اقتصادی) کره جنوبی و استرالیا می باشد.

در سال ۲۰۱۵ دولت آمریکا ۱۴۴،۳۳۶ بیتکوین مصادره شده در عملیات بازار سیاه جاده ی ابریشمی را به مبلغ ۴۸.۲ میلیون دلار فروخت. ارزش کل این بیتکوین های به مزایده گذاشته شده بیش از ۸۰۰ میلیون دلار به نرخ روز است.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.source

https://coiniran.com/?p=8676
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مزایده
مزایده
6 سال قبل

لطفا اطلاعات کاملتری در مورد
این مزایده قرار دهید

مناقصه
مناقصه
6 سال قبل

ممنون اطلاعات مفیدی بود

دکمه بازگشت به بالا
2
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x