ایستگاه خبر

توسعه دهندگان بیتکوین کش درباره تاریخ انشعاب سخت ماه نوامبر می گویند

به دنبال تعهد در ماه آگوست برای تغییر کد، توسعه دهندگان نرم افزار جدید بیتکوین در این هفته یک قدم رو به جلو برداشتند. در اطلاعیه ای که دیروز منتشر شد، توسعه دهندگان مسئول یکی از کلاینت های بیتکوین کش اعلام کردند که قوانین نرم افزار را از طریق انشعاب سخت در اول نوامبر تغییر خواهند داد.

 

برای فعال شدن در ۱۳ نوامبر، نرم افزار جدید به دنبال تنظیم قوانین انشعاب اولیه بلاکچین بیتکوین است که باعث انتفادات بزرگتر به شبکه اقتصادی بیتکوین کش می شود. به طور خاص این تغییر تلاش می کند یک قسمت از کد هایی که به عنوان “تنظیم اضطراری سختی شبکه”یا “EDA” شناخته می شوند را معکوس کند. EDA به جذب استخراج کنندگان مایل به حفاظت از بلاکچین بیتکوین کش کمک می کند.

 

از آنجا که الگوریتم استخراج بیتکوین و بیتکوین کش به یکدیگر مشابه است، استخراج کنندگان که دستگاه هایشان با هر دوی این کوین ها سازگار است، نشان داده اند که به جابجایی بین شبکه ها تمایل دارند. همچنین هدف از EDA این بوده که سختی استخراج بتواند به صورت پویا کاهش یابد تا استخراج کنندگان را از طریق سود بیشتر به خود جذب کند.

 

با این حال، توسعه دهندگان معتقدند که پس از راه اندازی موفقیت آمیز آن، این قانون کاربر و فایده خود را به شبکه نشان داده است.

در پستی نوشته شده: “این موضوع مشکل ساز است، چرا که مانع تایید سریع تراکنش ها برای کاربران می شود و باعث تغییر برنامه صدور کوین می شود”.

در این رابطه، الگوریتم جدید هر ۶۰۰ ثانیه یک بار و بر اساس میزان قدرت محاسباتی ارائه شده به شبکه طی ۱۴۴بلاک قبلی تنظیم می شود. هدف این است که سختی استخراج با توجه به فعالیت استخراج کنندگان در زمان واقعی، به سرعت تنظیم شود.

با توجه به این پست، اعضای تیم های توسعه دهنده در حال حاضر  با برخی از صرافی ها، کیف پول ها و استخراج کنندگان در ارتباط هستند تا در رابطه با این طرح پیشنهادی آن را آگاه سازند.

 

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

source

https://coiniran.com/?p=14537
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x