ایستگاه خبر

توسعه دفاتر استارت آپ سوئیسی DECENT در نیویورک

روز گذشته -۸ شهریور ۹۶- در شهر ژنو سوییس اعلام شد شرکت DECENT که به ارائه دهنده پلتفورم توزیع محتوای دیجیتال بر بستر تکنولوژی بلاکچین شهرت یافته است، در حال استخدام نیروهایی از سراسر جهان است و بدینوسیله با ایجاد دفاتر جدید در نقاط مختلف، توانسته است دسترس پذیری خود را در ماه های اخیر افزایش دهد. آخرین برنامه آنها، ایجاد یکی از همین دفاتر در شهر نیویورک است.

شرکت DECENT راه اندازی پلتفورم توزیع محتوای خود را به تازگی از ماه ژوئن شروع کرده است. تنها در همین مدت کوتاه تعداد کارمندان این شرکت ۲۰ درصد رشد داشته و با این نرخ رشد سریع، پیش بینی می شود به زودی در نقاط مهم استراتژیک در کشورهای مختلف دفاتری برپا کرده و دسترس پذیری خود را گسترش دهد.

دفتر نیویورک ششمین دفتری است که پس از دفاتر اسلواکی، سوییس، ارمنستان و دو نقطه در چین عملیاتی شده است. آنها معتقدند با گسترش شرکت در ابعاد جهانی، التزامشان را به داشتن پتانسیل جذب افراد جدید در تیم همکاری بالا برده اند و در نتیجه جذابیت بیشتری برای جامعه مخاطبین خود فراهم خواهند ساخت.

Matej Michalko مدیر عامل و بینان گذار DECENT:

“من متقاعد شده ام استعداد های جوان زیادی در کشور اسلواکی با انگیزه کافی برای مسافرت و کار روی محصولاتی وجود دارد که می تواند دنیا را متحول کند. معتقدم نیویورک مقصد جذابی است و این دفتر ظرفیت جذب همکاران جدید را دارد.”

برنامه DECENT این است که تا پایان سال تعداد دفاتر خود در نقاط استراتژیک را به ۳۵ دفتر برساند. پس از نیویورک، هماهنگی های بعدی برای هنگ کنگ، لس آنجلس و سیلیکون ولی خواهد بود.

درباره DECENT

DECENT یک پلتفورم توزیع محتوا روی بلاکچین است که برای ارائه دو پارامتر مهم شفافیت و انصاف در صنعت رسانه طراحی شده است. این شبکه به هنرمندان اجازه می دهد تا آثار و محصولات خود را در قالب محتوای آنلاین بدون نگرانی از پرداخت ها و یا کارمزد های نامعقول توزیع کنند. بلاکچین توسعه یافته DECENT، توزیع داده را متحول خواهد ساخت. طوری که منجر به صرفه جویی هزینه های تولید محتوا برای تولید کنندگان شود و آنها را قادر به کنترل بیشتر، بدون تداخل با مقوله های امنیتی سازد.

درباره دیسنت بیشتر بدانیددیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.


https://coiniran.com/?p=7947
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x