ایستگاه خبر

تحلیل افزایش قیمت بیتکوین در هفته اخیر

تحلیل افزایش قیمت بیتکوین

– تحلیل بلند مدت
شکسته شدن مقاومت قیمتی در هفته اخیر میتواند بیتکوین را به قیمتهای بالاتر سوق دهد که از نظر تکنیکال هدف قیمتی حدود ۸۲۰ دلار پیش بینی میشود. بعد از اینکه قیمت بر مقاومت روانی بازار در محدوده ۶۲۰ تا ۶۵۰ دلار غلبه کرد، فاز کنونی نشان دهنده قرار گرفتن قیمت در موقعیت تکنیکال و هدف قیمتی حدود ۸۲۰ دلار میباشد.

تحلیل بیت کوین bitcoin

بر اساس تئوری امواج الیوت، حرکت کنونی باید طی ۵ فاز حرکتی به قیمتهای بالاتر برسد.روند نموداری قدیمی که در سال ۲۰۱۳ شروع شد، میتواند در این مرحله کاربردی باشد. چون بر اساس نقل قول ها، این حرکت منعکس کننده این مطلب است که پیشگامان بیتکوین با توان بالاتری دست به کار شده اند.

– تحلیل میان مدت
بر اساس اندیکاتورها قیمت میتواند به سمت تراکم بعدی قیمت حدود ۸۰۰ دلار بالا رود و از آنجا شروع یک صعود بزرگ قابل انتظار است. مانند آنچه در آگوست اتفاق افتاد و بدون سیر نزولی. در مقابل تریدرها بر روی تجدید نظر در ایده هایشان تمرکز خواهند کرد که این خود باعث میشود یک سطح مقاومتی شکل بگیرد که در ماه نوامبر مشخص خواهد شد.

تحلیل بیت کوین bitcoin

همچنین اجماع نظر عمومی در مورد بازار رو به صعود (bullish ) بیتکوین در حال قدرتمند تر شدن است و تعداد زیادی از تحلیل تحلیلگران تکنیکال با این موضوع منطبق است که اواخر سال ۲۰۱۶ می تواند یک حباب قیمتی بالای ۸۲۰ دلار شکل بگیرد.

– تحلیل کوتاه مدت
با توجه به شکسته شدن مقاومت و جو روانی بازار و پیش بینی حرکت رو به رشد و صعود قیمت بیتکوین، نمودار کندل های ژاپنی نشان دهنده افزایش قیمت است که البته انتظار اصلاح قیمتی در هفته پیش رو میرود و سپس در هفته های بعدی با توجه تحلیل بنیادی و عوامل سیاسی قیمت رو به بالا حرکت خواهد کرد.

 

تحلیل بیت کوین bitcoin

 

منبع

https://coiniran.com/?p=3711
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x