ایستگاه خبر

تاریخ راه اندازی شبکه Decent

راه اندازی شبکه DECENT

انقلاب دیجیتال در شرف وقوع است. DECENT تاریخ آغاز به کار شبکه Mainet –بلاکچین- خود را اعلام کرد. تاریخ شروع این شبکه که پلتفورم توزیع محتوی بر پایه تکنولوژی بلاکچین است در ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ خواهد بود.
شبکه DECENT مسیر پیمایش خود را در ژانویه ۲۰۱۶ با ارائه یک نمونه اولیه شروع کرده و در ادامه توسط یک ICO در سپتامبر همان سال دنبال شد. به لطف چشم انداز این تحول عظیم و مشارکت های انجام شده توسط ICO، توانستند سرمایه ای به میزان ۵۸۸۱ بیتکوین جذب کنند.

شروع به کار پلتفورم DECENT دنیای توزیع محتوی را متلاطم خواهد کرد. امکان “بدون واسطه گری” بزرگترین مزیت برای کاربران پلتفورم DECENT است چرا که قراردادی بدون واسطه و مستقیما بین مصرف کننده و تولید کننده محتوی منعقد کرده تا افراد احساس تجربه بهتری در این شبکه داشته باشند.

پلتفورم DECENT قبل از راه اندازی شبکه تستی Mainet، دو شبکه تستی برای مشترکین خود ایجاد کرده است. شبکه تستی اول تحت عنوان “قیصر” (Caesar) در ماه مارس و شبکه دوم با نام “آلبرتی” (Alberti) در می ۲۰۱۷ راه اندازی گردید.

روز ۳۰ ژوئن روزی تاریخ ساز خواهد بود. راه اندازی شبکه DECENT به دنبال خود دیجی ارز DCT را نیز به عنوان سوخت محرکه شبکه و روش انتقال تراکنش های پرداختی خواهد آورد.

DECENT یک پلتفورم توزیع محتوی روی بلاکچین است که بصورت متن باز بوده و برای امنیت و اعتماد از تکنولوژی بلاکچین استفاده میکند. عزم و اراده این پروژه برای متحول کردن نحوه توزیع دیتا در شبکه اینترنت است.

https://coiniran.com/?p=6999
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x