ایستگاه خبر

تاخیر در برداشت بیت کوین در صرافی های چینی به جهت اعمال قوانین ضدپولشویی

 

متعاقب دو صرافی برجسته بازار چین، دست کم شش صرافی بیت کوین چینی دیگر نیز اعلام کرده اند که سیاست خود برای برداشت پول به صورت بیت کوین را به عنوان بخشی از تعهد خود به سیاست های ضد پولشویی چین، تغییر داده اند.

امروز BitBays، BTC100، BTCTrade؛ CHBTC، HaoBTC و Yunbi  همگی تغییراتی را در توانایی برای بیرون کشیدن پول از حساب اعمال کرده اند، عملی که چند روز بعد از ملاقات این صرافی ها در دفتر بانک مرکزی چین در پکن رخ داد.

جالب است که این سیاست های اعلام شده با سیاست های محدودکننده تر Huobi  و OKCoin متفاوت اند، در حالیکه این دو صرافی برای یک ماه خدمات خود را متوقف خواهند کرد، اکنون تنها CHBTC  اشاره کرده است که برداشت لایتکوین و بیت کوین را برای مدت یک ماه به تعویق خواهد انداخت.

در اعلامیه های منتشر شده از سوی BTCTrade  و BTC100 و HaoBTC، این صرافی ها اعلام کردند که بیرون کشیدن پول بیت کوین و لایتکوین از اکنون به تعویق خواهد افتاد، اگرچه اشاره نکردند که آیا سرویسی را به تعلیق درمی آورند یا خیر.

همه آنها اشاره کردند که سپرده های یوآن و برداشت ها به صورت یوآن تغییر نخواهد کرد و معلوم است که سیاست ضد پول شویی انگیزه ای برای این تصمیم است.

HaoBTC ذکر کرد که این سیاست جدید برای این اعمال شده است تا توانایی کاربران کیف پولی این صرافی را برای به حساب ریختن پول به صورت یوآن و سپس خرید بیت کوین و ارسال این ارز دیجیتالی ظرف چهل و هشت را محدود کنند. گفته شده که اکنون یک هزینه اجرت ۵ درصدی نیز برای همه حساب ها در نظر گرفته شده است.

دیگر صرافی ها توضیحات روشن تری دادند برای مثال BitBays تخمین زد که برداشت های اکنون یک ساعت و ده دقیقه طول خواهد کشید.

از تمامی این شرکت ها، Yunbi، یکی از بزرگترین صرافی ها برای ارزهای دیگری مانند اتر، شاید توضیح سرراستی داده باشد که چگونه این فرآیند جدید کار خواهد کرد و اشاره کرد که فعالیت های مشکوک را به مقامات قانونی گزارش خواهد داد.

این صرافی اظهار داشت:

«بررسی حساب ها زمان می برد و برداشت بیت کوین زمان بیشتری طول خواهد کشید.»

منبع

 

https://coiniran.com/?p=4674
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x