ایستگاه خبر

درخواست بزرگترین شرکت بیمه ای آمریکا برای استخدام مدیری در حوزه بلاکچین

بزرگترین شرکت بیمه ای مستقر در آمریکا بدنبال استخدام نیرویی با تمرکز بر توسعه بلاکچین است.

این شرکت یعنی UnitedHealth بدنبال “مدیر توسعه پلتفرم ها و کاربردهای بلاکچین” است. فرد مورد نظر در Optum که یکی از شرکت های تابعه UnitedHealth در زمینه فناوری اطلاعات (IT) است مشغول به کار خواهد شد.

شرکت UnitedHealth یکی از بزرگترین شرکت ها از نوع خود در آمریکا و همچنین ششمین شرکت در لیست ۵۰۰ Fortune به حساب می آید. (Fortune 500 فهرستی رتبه بندی شده از بزرگترین شرکت های آمریکایی از نظر درآمد سالانه آنهاست که توسط مجله Fortune بطور سالیانه منتشر می شود). البته UnitedHealth در ورود به حوزه بلاکچین توسط بیمه گذاران تنها نیست، اما سهم بازار و حجم این شرکت در میان سایر رقبای حاضر در این صنعت بسیار چشمگیر است.

در متن منتشر شده از این درخواست، توضیحات بسیار مختصری داده شده است و اشاره به پروژه ای خاص در حوزه بلاکچین که در حال انجام باشد نشده است. البته بیانیه کوتاهی که به همراه آن منتشر شده نشان می دهد که این شرکت به دنبال استفاده از بلاکچین در طولانی مدت است.

UnitedHealth می نویسد:

نوآوری تنها در مورد تولید یک ابزار یا گجت جدید نیست، بلکه در این مورد است که اطلاعات مربوط به سلامتی، هر زمان و هر کجا که مردم به آن احتیاج دارند بصورت امن و قابل اعتمادی در دسترس آن ها باشد. ما می خواهیم مراقبت های سلامتی را با فناوری بلاکچین ادغام کنیم.

این موضوع که شرکتی به دنبال نیروی خاصی می گردد به خودی خود امر مهمی نیست. اما زمانی که پای فناوری جدید و پرطرفدار بلاکچین به میان می آید، حتی انتشار بیانیه ای کوتاه از یک شرکت و یا درخواست نیرو، خود می تواند خبری مهم باشد؛ چرا که این موضوع نشان از توجه شرکت هایی مثل این شرکت بزرگ بیمه ای به فناوری بلاکچین است.

در چند ماه اخیر پیشرفت های قابل توجهی در فضای صنعت بیمه رخ داده است. بعنوان مثال در اوایل ماه جاری گروهی متشکل از ده شرکت بیمه ای در چین شروع به آزمایش یک پلتفرم بلاکچینی جدید کرده اند.

در پاییز گذشته چند شرکت بیمه ای بزرگ در اروپا یک کنسرسیوم جدید ایجاد کردند که تا بحال رشد خوبی داشته و شامل ۱۵شرکت می شود. بنا به گزارش های رسیده انتظار می رود که پروژه توسعه پلتفرم آن ها تا اواخر سال جاری به مرحله تجاری برسد.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.Source & Images via coindesk, i.investopedia

https://coiniran.com/?p=5669
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x