ایستگاه خبر

بیت کوین گران باعث رفتن سرمایه گذاران به سمت دش می شود

با شناور بودن قیمت بیت کوین در اطراف ۱۲۰۰دلار، بسیاری از سرمایه گذاران دور اندیش در تلاشی برای بدست آوردن پول، به سایر دیجی ارزها روی آورده اند.

یکی از دیجی ارزهای انتخابی سرمایه گذاران Dash می باشد. با توجه به Coin Market Cap، بعد از بیت کوین و اتریوم، دش پرسرعت ترین دیجی ارز در حال رشد است. در طی حدود دو ماه قیمت دش از ۸دلار به ۴۳.۸۹دلار افزایش پیدا کردده است. با توجه به قیمت ۱۱۸۸ دلاری بیت کوین خیلی عجیب نیست که بسیاری از مردم سرمایه های خود را به دیجی ارز دیگری منتقل می کنند.

البته در بین هزاران دیجی ارز مختلف، دش در این موضوع تنها نیست و بسیار دیگری از دیجی ارزها شاهد افزایش سرمایه گذاری در بازار خود هستند.

در این رتبه بندی ها مونرو مقام ششم و زی کش مقام دوازدهم را دارد. کسانی که احساس می کنند از قافله بیت کوین عقب مانده اند در حال یافتن و انتخاب جایگزین هایی هستند تا بتوانند در سرمایه گذاری سود بدست بیاورند.

تحلیلی از Bloomberg به این موضوع می پردازد که چگونه دیجی ارزهای مختلف به طور بالقوه امکان همگانی شدن را دارند، در صورتی که توسط مردم به عنوان یک نوع داد و ستد پذیرفته شوند. البته این موضوع که چقدر مردم می خواهند تا به یک دیجی ارز اعتماد کنند نیز نقش مهمی را بازی می کند که در نتیجه ی آن بر روی قیمت دیجی ارز نیز تاثیر می گذارد.

آیا هنوز امکان سرمایه گذاری بر روی بیت کوین وجود دارد؟

با مشخص شدن سرنوشت ETF توسط رگولاتورهای آمریکایی در ۱۱مارس، قیمت بیت کوین می تواند ارزان یا گران شود.

اگر مورد تایید قرار نگیرد، قیمت این دیجی ارز می تواند دچار نوسان شود و همچنین این موضوع راه را برای سرمایه گذاران جهت خرید ارزان و فروش به هنگام بالا رفتن قیمت این دیجی ارز باز می کند.

در ادامه باید گفت که اخیرا بیت کوین با مشکلاتی در رابطه با سرعت شبکه مواجه شده که باعث به تاخیر افتادن تایید تراکنش ها تا حتی یک ساعت نیز شده است. در زمانی که توسعه دهندگان در حال تصمیم گیری در رابطه با حل این مشکل هستند، سرمایه گذاران نیز در حال روی آوردن به سایر دیجی ارزها هستند.

آیا بازارهای کوچکتر بی فایده هستند؟

برخلاف بیت کوین که دارای حجم بازار ۱۹.۳ بیلیون دلاری است، atltcoinهایی مثل دش، مونرو و زی کش دارای بازار کوچکی هستند. این بدان معناست که احتمال ناپایداری آنها نیز بیشتر است.

البته که در صورت تایید شدن ETF قیمت این دیجی ارز می تواند بالاتر نیز برود، اما باعث سخت تر شدن شرایط برای کسانی که می خواهند بر روی این دیجی ارز سرمایه گذاری کنند می شود. در نتیجه احتمال آنکه این افراد سراغ دیجی ارزهای دیگر بروند بیشتر می شود.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.Source & Images via cryptocoinsnews , bitcoinnews

https://coiniran.com/?p=5052
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x