ایستگاه خبر

رابط کاربری برای کاربران عادی توسط بلاکچین Confideal جهت ایجاد قراردادهای هوشمند

رابط کاربری برای کاربران عادی توسط بلاکچین Confideal، جهت ایجاد قراردادهای هوشمند

پلتفرم بلاکچین Confideal ، برای ایجاد پیوند میان حلقه کوچک برنامه نویسان کامپیوتر و کد نویسانی که متوجه عملکرد درونی فناوری بلاکچین شده اند، و همتایان عادی آنها که نماینده جمعیت بزرگتری از کاربران عادی می باشند، به وجود آمده است.

ارتقاء رابط کاربری

در حال حاضر بخش های مشخصی از اکوسیستم بلاکچین، به اجرا و پیاده سازی رابط کاربری دست یافته اند، که این امر به میزان زیادی موجب افزایش پذیرش و کاربرد آنها توسط طیف وسیع تری از جامعه شده است.به عنوان مثال، امروزه ارائه خدماتی از قبیل دروازه های پرداخت، و فراهم کردن امکان خرید، ذخیره و خرج کردن بیتکوین و سایر رمزارزها از سوی صرافی ها، به شکل موثری باعث محبوبیت آنها شده است.
همچنین ارائه نوآوری هایی مانند کارت های الکترونیکی ارزهای رمزنگاری شده (debit cards) با پذیرش اغلب رمزارزها، به عنوان عناصر پیوند دهنده میان سیستم های سنتی و تکنولوژی در حال رشد بلاکچین، نیز باعث رشد محبوبیت آنها می شود.

در حال حاضر قراردادهای هوشمند محبوب هستند

قراردادهای هوشمند اتریوم به سرعت در حال تبدیل شدن به محبوب ترین بخش در میان اجتماع بلاکچین هستند و بسیاری از استارت- آپ ها، فعالیت خود را با یافتن روش های بیشمار کاربری آن، آغاز می کنند.
مفاد قرارداد های هوشمند که به صورت خودکار (خود مختار) به اجرا در می آیند، در ساده ترین شکل خود شامل مواردیست که مورد توافق طرفین قرار گرفته و به صورت مستقیم در بین خطوط کُد نوشته می شوند. کُد و توافق نامه های موجود درآن، در شبکه توزیع شده غیر متمرکز بلاکچین وجود دارد. این موارد، اجرای خودکار شرایط یک قرار داد را که تنها یک بار و بدون امکان دستکاری قرارداد برای هریک از طرفین و یا یک طرف سوم فراهم می کند.
تهیه پیش نویس و الزام اجرای توافقات به شکل سنتی، به طورمداوم همراه با نیاز مبرم به وارد نمودن واسطه های شخص ثالثی همچون بانک ها، وکلا، و وثیقه می باشد، به ویژه درهنگام معامله و توافق با شرکای خارجی ، موجب گرفته شدن هم زمانِ وقت و پول می گردد. فناوری قرارداد هوشمند، موانع اداری و حقوقی را مرتفع می کند، اما تحقق این امر نیازمند مهارت های برنامه نویسی در جهت تهیه پیش نویس قراردادهای دیجیتالی و فعالیت روزانه در بلاکچین می باشد.

“در مورد قرارداد هوشمند بیشتر بدانیم”

محصولی برای همه

تا کنون بیشتر قراداد های هوشمند ساخته شده در بستر بلاکچین، به خدمات کارشناسانی که در زمینه نگارش کدها و سایر مشخصات و اصلطلاحات فنی بلاکچین تحصیل نموده و بسیار کاربلد بوده اند، نیاز داشتند. اگرچه هر وقت یک نوآوری جدید ایجاد می گردد معمولاً برای بلاکچین طبیعی ست که برای دستیابی به پذیرش قابل پیشبینی در مسیر اصلی و در جهت تبدیل شدن به یک راه کار جهانی با در نظر گرفتن پتانسیل موجود، باید به اشخاص عادی در یافتن مسیر جهت کاربرد آسان این فناوری کمک کند.
یه همین منظور، استارت- آپ بلاکچینی Confideal، یک رابط ساده را فراهم نموده که نیازی به مهارت های برنامه نویسی برای ایجاد و گسترش قراردادهای هوشمند در محیط بلاکچین اتریوم را ندارد.
Confideal سازنده یک قرارداد هوشمند بصری (قابل مشاهده) است که ایجاد، مدیریت و اجرای قراردادهای هوشمند را بیش از اندازه آسان و راحت می کند. Confideal کاربران را بدون داشتن مهارت های برنامه نویسی قادر به ایجاد یک توافق نامه دیجیتالی امن قابل اجرا و خود کار (خود مختار) طراحی شده توسط اتریوم، برای انواع معاملات می کند.
ماژول (واحد اندازه گیری) حکمیت ضروری حل اختلافات در محیط Confideal، اجازه انتخاب داوران تراز اول را بدون نیاز به هر گونه افشای اطلاعات شخصی شما، امکان پذیر می کند.

این پلتفرم، مجموعه ای کامل از ابزارهای لازم و ضروری در جهت ایجاد، حفظ وعملی کردن توافق نامه ها و همچنین حل اختلافات را ارائه می کند، که به موجب آن کاربران به راحتی می توانند برای حل هرگونه اختلاف در قرارداد های هوشمند به داورهای تراز اول دسترسی پیدا کنند.
با یک رابط کاربری ساده که دیگر نیازی به مهارت های برنامه نویسی برای ایجاد و گسترش قراردادهای هوشمند در محیط بلاکچین اتریوم نیست، این پلتفرم اساساً در طی زمان توسعه خود، بسیاری از مخارج و هزینه های سربار و اضافیِ مربوط به استخدام اشخاص ثالث را از بین می برد.

سایر مزایای پلتفرم Confideal

پلتفرم توسعه قرار داد هوشمند Confideal به منظور کنترل کامل بر پروژه ها، کاربران را قادرمی سازد تا به موارد زیر دست یابند:

 1. پلتفرم ساده و در دسترس، نیاز به کد نویسی را از بین می برد.
 2. داده ها، توسط بلاکچین اتریوم رمزگذاری و محافظت می شود، که عدم تغییر شرایط معامله و توافق را تضمین
  نموده، در حالی که هیچ یک از اطلاعات شخصی حتی در روند حکمیت و داوری نیز افشا نخواهند شد.
 3. ماژول حکمیت ضروری و ساخته شده با بهره گیری از بهترین داوران و قضاوتی بی طرفانه و عاری از
  تعصب است. داور یک حرفه ای و یا یک شرکت حقوقی شخص ثالثِ واجد شرایط می باشد، که به عنوان یک
  داور برای حل یک اختلاف در پلتفرم Confideal برگزیده شده است.
 4. گزینه مدیریت قرارداد هوشمند، کنترلی کامل بر معامله ( یعنی برای عقد قرارداد، لغو آن، جریمه کردن، پیش
  قسط و غیره) را ارائه می دهد.

 

استفاده از رمزارزها تمام موانع پرداخت را از میان بر می دارد، نیازی به واسطه نخواهد بود و در نتیجه از هزینه ها کاسته می شود. همچنان که فناوری های بلاکچین با اقبال بیشتری مواجه می شوند، یک عنصر اساسی که این روند را تسریع نموده و ثبات آن را ایجاد می کند، کاربرد و استفاده از رابط کاربری است.

 

 

 دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.منبع و عکس

https://coiniran.com/?p=14415
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x