ایستگاه خبر

بررسی قیمت بیت کوین: نقاط کلیدی این هفته

بررسی قیمت بیت کوین

در اواخر هفته گذشته نوسانات زیادی را در قیمت بیت کوین مشاهده کردیم. به طوری که در اوایل هفته قیمت ثابت و یک دست بود ولی در اواسط هفته یک افزایش ناگهانی داشت. نمودار بازهم شیب اندکی به سمت پایین داشت، ولی در نهایت برای او خط حمایتی پیدا شد.

بررسی قیمت بیت کوین: نقاط کلیدی این هفته

با مشخص کردن یک سری سطوح کلیدی و سعی در آماده شدن در مقابل بازار ، می توانیم با مشاهده هر تغییری سود را از دل آن بیرون بکشیم.

همانطور که در نمودار مشخص است، بازه مورد نظر در این بحث مربوط به Support (یک سطح با قیمت پایین تر) در محدوده 965 و Resistance (یک سطح با قیمت بالاتر) در محدوده 979 می باشد. قصد داریم که تمرکز خود را بر روی استراتژی breakout بگذاریم. اگر در بالای resistance، شکست صعودی قیمت را مشاهده کنیم، انتظار صعود سریع به سمت 990 را خواهیم داشت. یک stop loss در محدوده 975 ریسک را به خوبی تعریف می کند. از طرف دیگر، اگر قیمت اندکی زیر خط support باشد، نقطه ورود را از سطح مطرح شده هدف گذاری میکنیم و انتظار خواهیم داشت که قیمت به 955 برسد. باز هم به stop loss احتیاج داریم که سطح 969 برای این موضوع مطلوب می باشد.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.


Source Newsbtc

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا