ایستگاه خبر

بررسی قیمت بیت کوین: نقاط کلیدی این هفته

بررسی قیمت بیت کوین

در اواخر هفته گذشته نوسانات زیادی را در قیمت بیت کوین مشاهده کردیم. به طوری که در اوایل هفته قیمت ثابت و یک دست بود ولی در اواسط هفته یک افزایش ناگهانی داشت. نمودار بازهم شیب اندکی به سمت پایین داشت، ولی در نهایت برای او خط حمایتی پیدا شد.

بررسی قیمت بیت کوین: نقاط کلیدی این هفته

با مشخص کردن یک سری سطوح کلیدی و سعی در آماده شدن در مقابل بازار ، می توانیم با مشاهده هر تغییری سود را از دل آن بیرون بکشیم.

همانطور که در نمودار مشخص است، بازه مورد نظر در این بحث مربوط به Support (یک سطح با قیمت پایین تر) در محدوده ۹۶۵ و Resistance (یک سطح با قیمت بالاتر) در محدوده ۹۷۹ می باشد. قصد داریم که تمرکز خود را بر روی استراتژی breakout بگذاریم. اگر در بالای resistance، شکست صعودی قیمت را مشاهده کنیم، انتظار صعود سریع به سمت ۹۹۰ را خواهیم داشت. یک stop loss در محدوده ۹۷۵ ریسک را به خوبی تعریف می کند. از طرف دیگر، اگر قیمت اندکی زیر خط support باشد، نقطه ورود را از سطح مطرح شده هدف گذاری میکنیم و انتظار خواهیم داشت که قیمت به ۹۵۵ برسد. باز هم به stop loss احتیاج داریم که سطح ۹۶۹ برای این موضوع مطلوب می باشد.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.


Source Newsbtc

https://coiniran.com/?p=4740
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x