ایستگاه خبر

برترین نتایج جستجو ها در گوگل در رابطه با تبدیل کننده های بیتکوین به سایت های دزدی ارزهای رمزنگاری شده منتهی می شود.

 

به طور خاص تبدیل کننده جعلی بیتکوین هلیکس لایت به نظر می رسد که سرمایه کاربران را تا به امروز سرقت می نماید.

کاربران دارک نت به دلیل کثرت تراکنش ها در بیتکوین به آن اعتماد می کنند. حفظ هویت حتی به هنگام استفاده از ارزهای رمزنگاری شده، کاری مشکل می باشد. به کاربران همیشه توصیه می شود که پول های خود را تبدیل نمایند، تا هرگونه اطلاعات جزئی در رابطه با فعالیت خود با آن بیتکوین را پاک نمایند. اما برخی از سایت های مربوط به دارک نت به نیت دزدیدن پول شما به تبدیل کنند های بیتکوین متصل می شوند.

استفاده از سایتهای سرویس دهی تبدیل و ترکیب پول ها برای کاربران بیتکوین همیشه پرخطر می باشد. این خدمات بر شخص سوم نامعلوم برای ارسال پول به آدرس مشخص وی تکیه دارند. از آن جایی که بیتکوین به طور پیش فرض دارای محیطی بدون اطمینان می باشد، خرج کردن ارزهای رمزنگاری شده از این طریق روشی بسیار عجیب به نظر می رسد.

اما به هنگام استفاده از دارک نت، تبدیل پول کاری ضروری به نظر می رسد. پاک کردن اطلاعات مربوط به این که این پول از کجا آمده و به کجا می رود برای حفظ بی نام بودن بسیار مهم می باشد. متاسفانه، همه سایتهای سرویس دهی تبدیل پول مطمئن نمی باشند. نتایج برترین جستجوها در گوگل به سایت هایی ختم می شود که به دلایلی نامعلوم پول های کاربران را مورد سرقت قرار می دهند.

در رابطه با تبدیل کننده های مخرب بیتکوین هوشیار باشید

این نتایج جستجوی برتر در گوگل مانند DarknetMarkets.org، اطلاعاتی درباره شبکه های عمیق فراهم می نمایند. اما، به نظر می رسد که اپراتور آن دارای هدف شومی می باشد. با پیوند دادن به سایت های کلاهبرداری تبدیل پول، به نظر می رسد که اپراتور به دنبال سرقت بیتکوین های مردم می باشد. پول های رمزنگاری شده به دلیل ارزش فزاینده آن به عنوان هدف اصلی افراد کلاهبردار و مجرمان در سال های اخیر مطرح می باشد.

تا زمان حاضر اتفاقاتی که رخ می دهد کاملاً شفاف نمی باشند. ظاهر شدن به صورت برترین نتیجه در گوگل می تواند با پرداخت پول حاصل شود، و این نتیجه می تواند یکی از نتایج برجسته شده با استفاده از پول باشد. متاسفانه، نتایج مربوط به جستجو های برجسته شده با پول در طول دو سال اخیر توسط سایت های کلاهبرداری بیتکوین مورد هدف قرار گرفته اند.

مخصوصاً تبدیل کننده جعلی هلیکس لایت بیتکوین به نظر می رسد سرمایه کاربران را تاکنون به سرقت می برد. گزارشات متنوعی در سایت ردیت مبنی بر این خدمات و چگونگی از دست رفتن سرمایه های شخصی توسط این سایت ها ارائه گردیده اند.

ارائه کنندگان این خدمات پول ها را به آدرس دریافت کنندگان بازگشت نمی دهند و هیچ پشتیبانی وجود ندارد که توضیحاتی ارائه نماید. اما به نظر می رسد که هلیکس لایت رسمی به خوبی تاکنون به کار خود ادامه می دهد، و کسی بر گفته های دیگران در این باره اعتماد نمی کند.

تکیه بر خدمات شخص سوم و اطلاعات موجود، هیچ وقت بهترین راه حفظ پول به صورت امن نمی باشد. اگرچه بیتکوین معمولاً برای مقاصد شوم در دارک نت مورد استفاده قرار می گیرد، این کاربران مستحق مورد اخاذی قرار گرفتن نمی باشند. تبدیل کننده های معتبر بیتکوین هم وجود دارند که برای یافتن آن ها باید تلاش شود.

Image Via Newsbtc.com

https://coiniran.com/?p=4073
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x