ایستگاه خبر

انجمن سرطان آمریکا یک صندوق خیریه مختص رمز ارز را راه‌اندازی کرد

انجمن سرطان آمریکا ، به وسیله‌ی اولین صندوق مختص رمز ارز خود برای مبارزه با بیماری هولناک سرطان درخواست کمک می‌کند.

با افزایش روزافزون محبوبیت و پذیرش رمز ارزها، شاهد این هستیم که سازمان‌های غیرانتفاعی و عام‌المنفعه کمک‌های رمز ارزی را قبول می‌کنند. امروز، یکی از بزرگ‌ترین موسسات غیرانتفاعی یعنی انجمن سرطان آمریکا اعلام کرد که صندوق رمز ارز خود را راه‌اندازی کرده است.

این صندوق که با همکاری شرکت Giving Block ایجاد شده به سازمان‌ها در ورود به برنامه‌های نوع‌دوستی رمز ارزی کمک می‌کند. صندوق رمز ارز سرطان، قصد دارد به سرعت و در همین ابتدای سال، حداقل یک میلیون دلار را برای تحقیق و توسعه در جهت شکست بیماری سرطان جمع‌آوری کند. این اولین صندوق مختص رمز ارز این سازمان است. انجمن سرطان آمریکا، پیش از این بیت کوین‌های اهدایی را از طریق BitPay قبول می‌کرد.

برای انجام مأموریت خود، این صندوق به مردم نوع‌دوست تضمین می‌دهد که می‌توانند با انتخاب زمان، مکان و نحوه‌ی مبارزه با سرطان سهم شفافی را در انجام این مهم داشته باشند. صندوق رمز ارز سرطان، پذیرای رمز ارزهای مختلف مثل بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، زی کش، جمینی و Chainlink است. به علاوه، اولین نفری که در مجموع بیش از ۲۵۰ هزار دلار را اهدا کند می‌تواند نام خود را بر این صندوق بگذارد. همچنین هر شخصی با بیش از ۱۰ هزار دلار اهدای کمک، می‌تواند نام خود را در دیوار افتخارات صندوق رمز ارز سرطان مشاهده کند.

تمامی کمک‌های اهدا شده به این صندوق به صورت مستقیم و شفاف به بخش پژوهش انجمن سرطان فرستاده می‌شود. این بخش در زمینه‌ی کشف یافته‌های جدید در درمان این بیماری هولناک فعالیت می‌کند. انجمن سرطان آمریکا، از سال ۱۹۴۶ تاکنون بیش از ۴.۹ میلیارد دلار را به پژوهش درباره‌ی بیماری سرطان اختصاص داده است.

حالا رمز ارزها با ورود به این فعالیت بشردوستانه می‌توانند نقشی کلیدی را در درمان این بیماری ایفا کنند. رمز ارزها که بسیاری از هزینه‌های اضافی را در صنایع مختلف از جمله مالی و بانک‌داری کاهش می‌دهند، حالا این فرصت را دارند تا جان انسان‌ها را نجات دهند. بنا بر داده‌های شرکت Giving Block، کمک‌های رمز ارزی سالانه بیش از ۳۰۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شوند. بیش از ۱۲۰ سازمان غیرانتفاعی در حال حاضر از طریق همکاری با شرکت Giving Block کمک‌های اهدایی رمز ارزی را از مردم بشر دوست دریافت می‌کنند.

|| بیشتر بخوانیم: پلتفرم SuperRare چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=43427
دکمه بازگشت به بالا