ایستگاه خبر

افزودن تبادلات اتریوم، به بزرگترین میدان معاملات بیتکوین آلمان

Bitcoin.de، بزرگترین میدانگاه مبادلات بیتکوین آلمان، به زودی پشتیبانی از تبادل کنندگان اتریوم را به پلتفرم خود خواهد افزود.

در ۲۷ سپتامبر، تیم توسعه و پیشرفت Bitcoin.de ، در ایمیلی که به مشتریان خود ارسال کرد از قطعی شدن پیوستن تبادل اتریوم در هفته پیش رو خبر داد. یکی از کارمندان Bitcoin.de در مصاحبه ای که با یک سایت منتشر کننده اخبار محلی اختصاصی بیتکوین به نام BitcoinBlog.de انجام داد، اعلام کرد که شرکت متبوعش با توجه به افزایش کلی درخواست حرکت به سوی رمزارزهای جایگزین (آلتکوین ها)، تصمیم به افزودن اتریوم گرفته است.

در بازخوانی برگردان دقیق بیانیه آمده است: “در ابتدای کار، درخواست جدی بابت حرکت به سوی آلتکوین های جدای از بیتکوین از جانب کاربران وجود نداشت. پیش از راه اندازی اتریوم، برای مدت زمانی طولانی، لایتکوین بعد از بیتکوین رتبه دوم بزرگترین و قدرتمندترین رمزارز را در اختیار داشت. در حقیقت پس از پدیدار شدن اتریوم بود که موجی از تقاضا برای حرکت به سمت آلتکوین ها و سایر رمزارزها به وجود آمد.”

اروپا در استفاده از ظرفیت توسعه و تبادل بیتکوین از آمریکا، ژاپن و کره جنوبی عقب افتاده است.

با وجود سیاست ها و چهارچوب های تنظیم مقررات مساعد برای کسب و کارها و سرمایه گذاران بیتکوین، اروپا کماکان به صورت ادامه دار، در ایجاد شرایط استفاده از حداکثر طرفیت و حجم توسعه و تبادل رمزارز، از آمریکا، ژاپن و کره جنوبی جا مانده است. بر اساس آمار ارائه شده از سوی سایت CryptoCompare، که به فراهم آوری اطلاعات بازار بیتکوین می پردازد، بازار مبادله بیتکوین اروپا با داشتن تنها ۵ درصد از سهم بازار، پس از آمریکا، ژاپن و کره جنوبی در جایگاه چهارم بزرگترین بازارهای جهان قرار دارد.

پیش از اعمال ممنوعیت تبادل بیتکوین در سرتاسر کشور چین توسط دولت، تخمین زده می شد که بازار تبادل بیتکوین اروپا، بین ۲ تا ۳ درصد از سهم مبادلات جهانی بیتکوین را در اختیار دارد.اما با خروج بازار تبادل بیتکوین چین، بازسازی و پیکربندی بازار جهانی تبادل بیتکوین کلید خورد. با گذشت ۲ هفته از آن رویداد، اروپا با پشت سر گذاشتن چین که صاحب بیش از ۳ درصد از سهم بازار بود، به یکی از بزرگترین و اصلی ترین بازارهای تبادل بیتکوین تبدیل شد.

اکثر ملل اروپا از جمله انگلستان، فرانسه و آلمان، برخی از نوآورانه ترین استارت-آپ های فناوری مالی (فینتک) را در اختیار گرفته اند و از این طریق به ایجاد شتاب دهنده های استارت-آپ در مقیاس بزرگ و تجارت خانه های مرکزی سرمایه گذاری نوپا پرداخته اند. با این حال، هنوز بازارهای بیتکوین و بلاکچین اروپا در تلاش برای رشد هرچه بیشتر بر اساس نرخ رشد بازارهایی چون ژاپن و کره جنوبی می باشد.

نرخ رشد سریع اروپا از لحاظ میزان کاربر و حجم معاملات

در ماه های پیش رو، با افزوده شدن اتریوم و دیگر رمزارزهای جدای از بیتکوین، اروپا می تواند به بازار بیتکوین و اتریوم بزرگی تبدیل شود.

در حال حاضر تخمین زده می شود اروپا با داشتن بیش از ۷٫۵ درصد از مبادلات جهانی اتریوم، جایگاه سومین بازار بزرگ اتریوم از لحاظ حجم و مبادله را به خود اختصاص داده است. به عنوان پلتفرم های تبادل منطقه ای و بازارهایی همانند Bitcoin.de که به افزودن اتریوم و زمینه چینی برای پشتیبانی از سایر رمزارزها ادامه می دهند، اروپا قطع به یقین شاهد بهبود قابل توجهی در پذیرش و تنظیم مقررات خواهد بود.

Mario Draghi، رئیس بانک مرکزی اروپا (ECB)، بانک مرکزی یورو و اداره سیاست پولیِ منطقه یورو شامل ۱۹ کشور، در اوائل هفته گذشته اعلام داشت که رمزارزهایی چون بیتکوین نمی توانند تحت نظارت، مدیریت و کنترل قرار گرفته یا ممنوع شوند. اگر اروپا از این بینش و ذهنیت درباره بیتکوین حمایت کند و به جای از حرکت انداختن رشد و پیشرفت رمزارزها، بر روی تأسیس یک بازار مبادله عریض و طویل، و البته کارآمد و تأثیرگذار متمرکز شود، خواهد توانست به یک میدان تجارت بزرگ و اصلی برای رمزارزهایی چون اتریوم مبدل شود.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.source : cryptocoinsnews

https://coiniran.com/?p=8360
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x