بلاکچین

استفاده سوئیفت در زمینه بلاکچین

طبق گزارشی ۲۰ صفحه ای که سوئیفت منتشر کرده است, این انجمن تحقیقات بسیار گسترده ای را برای توسعه “پلاتفرم دفتر کل توزیع” DLP میباشد که برای این امر از تکنولوژی بلاک چین استفاده کرده است.

طبق این گزارش که با همکاری سوئیفت و شرکت خدمات حرفه ای اکسنچر صورت گرفته است, انجمن سوئیفت درنظر دارد که با استفاده از تکنولوژی بلاک چین در زمینه مدیریت پرداخت و تصفیه و همچنین تشخیص هویت و احراز مالکیت استفاده کنند.
تا قبل از انتشار این گزارش, سوئیفت پیش تر نیز تحقیقات بسیاری را در مورد چگونگی استفاده از زنجیره بلاکها را مورد بررسی قرار داده بود که به عنوان بخشی از پروژه Hyperledger مطرح شده بود و به صورت open-source در دسترس عموم قرار گرفته بود. اما این گزارش جدید نشان از درجه اهمیت و گستردگی تحقیقات سویفت در راه استفاده از تکنولوژی بلاک چین است بخصوص در زمینه احراز هویت و مدیریت پرداخت و تصفیه.
به تر مسال در توضیح یک اپلیکیشن آمده است که “احراز هویت و مدیریت دسترسی” به این صورت که به کمک این تکنولوژی ابتدا هویت شما تائید میشود و سپس اجازه دسترسی به شما داده میشود.
در سراسر این گزارش سوئیفت و اکسنچر سعی بر این دارند که تمامی صنایع که ذینفع هستند را تشویق به کار و تحقیق بیشتر برروی اپلیکیشن های بلاکچین کنند.

کوین ایران

https://coiniran.com/?p=2623
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x