ایستگاه خبر

ارزش بیت کوین و جذب سرمایه گذاران

ارزش بیت کوین و جذب سرماسه گذاران

با توجه به رشد ارزش بیت کوین در طى هفته هاى اخیر و شکستن رکورد قیمت در طى ٢٠ ماه گذشته حال متخصصان و سرمایه گذاران در زمینه ارزهاىدیجیتالى محکم تر از گذشته بر این باورند که بازار ارزهاى دیجیتالى در حال تبدیل شدن به یک بازار مطمئن براى سرمایه گذارى افراد میشود.

سرمایه گذاران در بازارهاى سنتی اعتماد خود را نسبت به این بازارها روز به روز بیشتر از دست میدهند چرا که ثبات و سودهى در این بازارهاى سنتى روبه کاهش است. با توجه به این مسئله افراد بیشترى به بازارهاى مالى نوین روى می آورند، بازارهایى که پنانسیل فراوانى براى تجارت و سودآورى دارندمانند بازار ارزهاى دیجیتالى.

طبق گفته Tim Enneking مدیر شرکت مالى EAM, رالى رشد ارزش بیت کوین و سایر ارزهاى دیجیتالى در طى هفته هاى اخیر میتواند براى سرمایه گذاران بسیار جذاب باشد و عطش سرمایه گذارى و سودآورى آنها را سیراب کند، کارى که بازارهاى سنتى مدتهاست از انجام آن عاجزند.

Tim Enneking:

“مردم از بابت سرمایه گذارى در بازارهاى قدیمى سود قابل توجهى را دریافت نمیکنند و آنها بدنبال بازارهاى نوین مالى با سود بهتر هستند، جایى مثل بازار ارزهاى دیجیتالى”

بنیانگذار پلت فرم “Magnr” آقاى Joe Lee با اشاره به عدم قطعیت در اقتصاد کلان گفته است سرمایه گذاران ترجیح میدهند که هر از گاهى با سرمایه گذارى در بازارهاى جدید مالى توانایى و پتانسیل این بازارها را ارزیابى میکنند تا در صورت بازدهى مناسب روى آنها کار کنند و بازار ارزهاى دیجیتالى توانسته این اعتماد را جلب کند.

در همین راستا در طى هفته گذشته بیت کوین و بصورت کلى بازار ارزهاى دیجیتالى از یرعت رشد خود لذتى را بردند که مدتها بود در انتظارش بودند. درابتداى هفته ارزش بیت کوین ۵٣٨ دلار و ١۴ سنت بود که در پایان هفته به ۵٩١ دلار و ۵٣سنت رسید و این سیر صعودى را در هفته جارى نیز در پیش گرفته است بطورى که در زمان نگارش این گزارش قیمت هر بیتکوین به ۶٩٣دلار و ٧٣ سنت رسیده است.

بیتکوین بار دیگر رشد سریع خود را از سر میگیرد نه بمانند دو سال اخیر که با سرعتى غیرقابل مهار.

 

https://coiniran.com/?p=2649
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x