ایستگاه خبر

ادغام بلاکچین با پلتفرم پرداخت توسط همکار سازمان ملل

یک شرکت فناوری محور که در آزمایشات بلاکچینی سازمان ملل درگیر است کار خود را با استفاده از پلتفرم پرداخت های متمرکز بر کمک، گسترش داده است.

فناوری IrisGuard توسط سازمان ملل برای تایید هویت پناهندگان در اردن استفاده می شد، که بعنوان بخشی از آزمایش های سازمان ملل، به آن ها از طریق پلتفرمی مبتنی بر اتریوم کمک های مالی داده می شد. در اواخر ماه گذشته، IrisGuard اعلام کرد که پلتفرم EyePay آن ها، که هدف آسان تر کردن پرداخت های قابل اعتماد را دنبال می کند، به یک ظاهر کاربری با شبکه های مبتنی بر بلاکچین ارتقا یافته است؛ همانند همان آزمایشی که در اردن انجام شد.

طبق گزارش منتشر شده از IrishGuard، این شرکت یا استفاده از EyePay به سازمان ملل برای ثبت نام بیش از ۲٫۳ میلیون نفر از کشورهایی مثل اردن، لبنان، عراق، مصر و روسیه کمک کرده است.

موسس و مدیرعامل این شرکت، Imad Malhas، در بیانیه ای می گوید:« IrishGuard برای همکاری با بخش های مختلف سازمان ملل و سازمان های غیر دولتی به خود افتخار می کند؛ بخش هایی مثل کمیساریای عالی پناهندگان، برنامه غذایی جهانی سازمان ملل، صندوق کودکان سازمان ملل، سازمان بین المللی مهاجرت و تمام آژانس های سازمان ملل و سازمان های غیر دولتی که سعی در ایجاد تغییر و بهبود در شرایط زندگی پناهندگان بی دفاع، فقیر و بدون مدرک و هویت دارند. امیدواریم که بتوانیم به ایفای نقش خود در ایجاد یک سیستم توزیع منصفانه برای جمعیت هایی بدون دسترسی به بانک ادامه دهیم.»

همانطور که در بالا هم به آن اشاره شد، اردن یک مکان مناسب برای سازمان ملل جهت بررسی، تست و کار بر روی بلاکچین است، به همین خاطر این سازمان سایر نوآوری های حاصل از این فناوری را در این منطقه اعمال می کند از جمله IrishGuard.

طبق آمار منتشر شده از کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در ۲۰۱۶، تعداد ۷۲۰٫۸۱۲ پناهنده و پناه جو در این کشور وجود دارد.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.Source & Image via coindesk

https://coiniran.com/?p=7403
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x