ایستگاه خبر

آیا قیمت بیتکوین می تواند فراتر از 1500 دلار رود؟

آیا قیمت بیتکوین می تواند فراتر از 1500 دلار رود؟

بعد از اینکه بازار از نشانه های افزایش قیمت اشباع شد، قیمت بیتکوین وارد یک روند صعودی شد. بر اساس اندیکاتورها، این روند می تواند تا قیمت 820 دلار ادامه یابد. اگر این سناریو محقق شود، زمزمه ها باز هم می تواند دو برابر شده و هدف قیمتی 1500 دلار را برای پایان سال پیش بینی کرد.

بر اساس تئوری الیوت، موج پنجم در حال شکل گیری می باشد و بر این اساس پیش بینی می شود قیمت در این کانال می تواند رشدی مشابه موج اول در فصل سوم سال 2015 را ثبت کند.

آیا قیمت بیتکوین می تواند فراتر از 1500 دلار رود؟

 

اتفاق نظر به بازار صعودی در حال قوی تر شدن است و اندیکاتور ها همچنان قیمت را حدود 820 دلار در یک بازار کم تحرک پیش بینی می کنند که اگر محقق شود، نشانه دیگری خواهد بود که اجازه می دهد شانس بالا رفتن شدید قیمت تا حد یک حباب قیمتی و حدود دو برابر قیمت فعلی افزایش یابد.

هم اکنون قیمت وارد یک مرحله همگام سازی با عرضه وتقاضا و اصلاح قیمتی شده است و نمودار کندل های استیک نشان دهنده یک روند صعودی دیگر به سمت قیمت 820 دلار میباشد.

نظر مولف : ما معتقد هستیم که قیمت بیتکوین برای مدتی در حدود 700 دلار باقی خواهد ماند و بعد از منتفع شدن بازار از این رنج قیمتی، جو افزایش قیمتی بر بازار حاکم خواهد شد که قیمت را به فراتر از 700 دلار سوق خواهد داد. بازه زمانی پیش بینی شده در این تحلیل دقیق نبوده و احتمالا در پایان سال 2016 اتفاق بیفتد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا