ایستگاه خبر

آیا قیمت بیتکوین می تواند فراتر از ۱۵۰۰ دلار رود؟

آیا قیمت بیتکوین می تواند فراتر از ۱۵۰۰ دلار رود؟

بعد از اینکه بازار از نشانه های افزایش قیمت اشباع شد، قیمت بیتکوین وارد یک روند صعودی شد. بر اساس اندیکاتورها، این روند می تواند تا قیمت ۸۲۰ دلار ادامه یابد. اگر این سناریو محقق شود، زمزمه ها باز هم می تواند دو برابر شده و هدف قیمتی ۱۵۰۰ دلار را برای پایان سال پیش بینی کرد.

بر اساس تئوری الیوت، موج پنجم در حال شکل گیری می باشد و بر این اساس پیش بینی می شود قیمت در این کانال می تواند رشدی مشابه موج اول در فصل سوم سال ۲۰۱۵ را ثبت کند.

آیا قیمت بیتکوین می تواند فراتر از 1500 دلار رود؟

 

اتفاق نظر به بازار صعودی در حال قوی تر شدن است و اندیکاتور ها همچنان قیمت را حدود ۸۲۰ دلار در یک بازار کم تحرک پیش بینی می کنند که اگر محقق شود، نشانه دیگری خواهد بود که اجازه می دهد شانس بالا رفتن شدید قیمت تا حد یک حباب قیمتی و حدود دو برابر قیمت فعلی افزایش یابد.

هم اکنون قیمت وارد یک مرحله همگام سازی با عرضه وتقاضا و اصلاح قیمتی شده است و نمودار کندل های استیک نشان دهنده یک روند صعودی دیگر به سمت قیمت ۸۲۰ دلار میباشد.

نظر مولف : ما معتقد هستیم که قیمت بیتکوین برای مدتی در حدود ۷۰۰ دلار باقی خواهد ماند و بعد از منتفع شدن بازار از این رنج قیمتی، جو افزایش قیمتی بر بازار حاکم خواهد شد که قیمت را به فراتر از ۷۰۰ دلار سوق خواهد داد. بازه زمانی پیش بینی شده در این تحلیل دقیق نبوده و احتمالا در پایان سال ۲۰۱۶ اتفاق بیفتد.

https://coiniran.com/?p=3797
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x